Zarządzanie danymi: Dostarcz odpowiednie dane właściwym osobom. We właściwym czasie.

Jedno , centralne miejsce na wszystkie najważniejsze informacje, których potrzebujesz

Bezproblemowa kontrola przedsiębiorstwa

Zarządzanie danymi to proces, który powinien obejmować spójność, dostępność, użyteczność, integralność i bezpieczeństwo danych oraz tworzyć proces w celu zapewnienia skutecznego zarządzania danymi w całym przedsiębiorstwie, takich jak odpowiedzialność za niekorzystne skutki złej jakości danych. Centralną częścią Twojej strategii analitycznej i centralną częścią systemu Targit jest Data Governance. Narzędzie łatwe w zarządzaniu, dzięki czemu możesz przenieść swój czas i energię na inne, ważne zadania w pracy. 

ZARZĄDZANIE DANYMI W CAŁYM CYKLU ICH ŻYCIA

Nigdy dotąd narzędzia analityczne nie wymagały mniej zasobów do zarządzania środowiskiem Business Intelligence, niż w tej chwili. Całe”centrum dowodzenia” jest dostępne w jednym miejscu – z narzędziami do analizy, których pulpity nawigacyjne i raporty są rzeczywiście używane przez użytkowników końcowych.

To nie wszystko

jakie jeszcze korzyści otrzymasz ?

blank

Kontroluj użytkowników i grupy

Zarządzaj użytkownikami i grupami poprzez wbudowane zarządzanie użytkownikami lub pozostań w kontakcie z administratorem oddelegowanym do tego zadania. 

blank

Uzyskaj dostęp do swoich danych

Przypisuj dostęp do danych i dokumentów lub wymuszaj filtry danych na podstawie członkostwa lub atrybutów grupy użytkowników.

blank

Dostosuj umiejętność

Dostosuj zdolność użytkowników do personalizowania określonych działań, od ograniczania opcji projektantów dla zaawansowanych użytkowników do wyłączania funkcji eksportu od codziennych użytkowników.

proponowane dla ciebie

blank

Zapoznaj się z innymi informacjami na temat BI Targit

blank

Zobacz jakie możliwości proponuje rozwiązanie Targit

blank

Podejmij świadomą decyzję wybierając system Business Intelligence

Analityka

Zobacz wdrożenia u naszych klientów

CO POWIEDZIAŁ KLIENT

“Szczerze powiem, ze nie spodziewaliśmy się tak szybkich i tak pozytywnych efektów z implementacji systemu Business Intelligence TARGIT. Już w pierwszych tygodniach po uruchomieniu zaobserwowaliśmy pozytywną rywalizację handlowców, mających bieżący podgląd wyników sprzedaży i uzyskiwanych zysków”

“Po czterech miesiącach eksploatacji systemu TARGIT mogę śmiało powiedzieć, że inwestycja była opłacalna i już się nam zwróciła”

Adam Glaziński
Prezes Zarządu, KAMAL Sp. z o.o.

 

 JAKOŚĆ DANYCH TO DZIŚ CZĘSTO KLUCZ I GWARANT PODEJMOWANIA WŁAŚCIWYCH DECYZJI BIZNESOWYCH

 

Aplikacja TARGIT Decision Suite to przede wszystkim możliwość, aby użytkownicy mogli łatwo uzyskać dostęp do wszelkich potrzebnych informacji bez pomocy działu IT. Daje to możliwość zdobycia wiedzy technicznej i biznesowej, ponieważ TARGIT przedstawia przegląd całej działalności danej firmy.