TARGIT Decision Suite 2018 Update 3 – najnowsza aktualizacja

Z przyjemnością ogłaszamy nowe wydanie TARGIT Decision Suite 2018 Update 3 (build 14241).

Najnowsza wersja TARGIT Decision Suite wprowadza nowe poprawki, które zwiększają stabilność rozwiązania TARGIT, a także dostarcza szereg nowych funkcji dla silnika baz danych InMemory.

Ponadto, nagradzamy naszych lojalnych klientów wieloma darmowymi modułami w tej wersji:

  • Moduł Storyboard został dołączony do wszystkich licencji, co pozwala na prezentację na żywo serii pulpitów z ważnymi wskaźnikami KPI na ekranach w całej organizacji.
  • Moduł integracji (Deep Integration) również został dołączony do wszystkich licencji. Moduł ten umożliwia wyświetlanie i uruchamiania analiz TARGIT bezpośrednio w innych aplikacjach wykorzystywanych w Państwa organizacji, korzystając z pojedynczego logowania (Single Sign-On).
  • W module Data Discovery został usunięty limit dwóch milionów wierszy, umożliwiając nieograniczone odkrywanie danych.

Zapraszamy do kontaktu z Centrum Wsparcia Technicznego, aby skorzystać z benefitów aktualizacji rozwiązania TARGIT.

Dariusz Bieniek
Dariusz Bieniek

Wiceprezes Zarządu

Jako Wiceprezes Zarządu, odpowiada za rozwój i wdrażanie systemów ERP, Business Intelligence oraz wsparcie i współpracę z kluczowymi Klientami. Jest ekspertem w zakresie zarządzania projektami wdrożeniowymi z ogromnym doświadczeniem w dziedzinach BI, ERP, CPM, CRM. Zwolennik „rozwiązań chmurowych” jako przyszłości dla                                                               branży IT.

 

Zobacz wszystkie artykuły

Zapisz się do newslettera

Zarejestruj się, aby otrzymywać informacje o najnowszych artykułach na blogu

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Solemis Group Sp. z o.o z siedzibą w Gdyni, przy ulicy Kłajpedzkiej 7f informacji handlowo-marketingowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2010 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) oraz przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Zbieranie danych odbywa się na zasadzie pełnej dobrowolności. *

CAPTCHA
Please wait...