Targit Decision Suite 2019 – Update 3 – co nowego w systemie?

TARGIT Decision Suite Update 3 jest już dostępny i dostarcza użytkownikom aż 6! ulepszonych funkcjonalności. Przyjrzyjmy się bliżej wprowadzonym zmianom….
Ogólne osadzanie („generic embedding”)

– ta zaktualizowana funkcja umożliwia osadzenie w ten sam sposób, niezależnie od używanego „systemu hosta”. Ogólne osadzanie wymaga tylko jednego wstawienia linków bezpośrednich generowanych przez TARGIT do źródła HTML.

Planowanie publikowania („schedule publishing”)

– możliwość planowania wyświetleń zawartości na monitorach w różnych dniach, a nawet godzinach w ciągu dnia, bez konieczności ponownej konfiguracji poszczególnych monitorów.

Pokazywanie slajdów na żądanie („on-demand slideshows”) (dawna funkcja Storyboard)

– teraz można skonfigurować i uruchomić pokaz slajdów z dowolnej stacji roboczej i dowolnej wersji klienta – Windows lub Anywhere – wykonując zaledwie kilka szybkich kroków.

Zakładki („tabs”)

– możliwość użytkowania systemu TARGIT dla Windows’a oraz Anywhere w taki sam sposób, jak używane są przeglądarki. Istnieje możliwość otworzenia dowolnej liczby kart, pokazujących ulubione pulpity nawigacyjne oraz raporty. Można je dowolnie przenosić w celu uzyskania lepszego widoku na swoim monitorze.

Iteracja strony raportu („report page iteration”)

– koniec nudy w procesie raportowania. Czas na zaktualizowany silnik raportów ze wsparciem dla zaawansowanych iteracji sekcji raportów (sekcji stron), aby zaoferować jeszcze bardziej zaawansowane funkcje raportowania.

OpenID

– obecnie działa jak logowanie do Google czy Facebook’a, wykorzystując uwierzytelnianie wieloskładnikowe, które potwierdza tożsamość użytkownika za pomocą dodatkowego tokena wysyłanego przez SMS lub e-mail.

Nowa aktualizacja jest kluczowym krokiem w ewolucji systemu TARGIT. Jest to część większego planu, w którym produkt będzie działał w chmurze. Ale o tym wkrótce!  🙂

źródło: https://www.targit.com/en/blog/2019/10/targit-decision-suite-2019-update-three

Obejrzyj webinar przygotowany przez twórców systemu, aby jeszcze lepiej poznać powyższe funkcje!

 

Jak oceniasz przeczytaną treść?

Średnia ocena: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Ten post nie został jeszcze oceniony. Bądź pierwszy!

solemis group
Solemis Group

Twoja firma nieustannie się zmienia, więc narzędzia Twojej firmy powinny zmieniać się razem z nią. Oferujemy wsparcie dla przedsiębiorstw, pomagamy poprawić rentowność i minimalizować ryzyko utraty czasu na powtarzalne zadanie, na których cierpi rozwój. Współpracujemy z dostawcami rozwiązań do budżetowania i nowoczesnego controllingu oraz Business Intelligence, czyli szerokorozumianych analiz i raportowania. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie zarządzania efektywnością i rentownością przedsiębiorstw. Pozwól swojej firmie na rozwinięcie skrzydeł i zaskocz konkurencję już dziś.

 

Zobacz wszystkie artykuły