TARGIT I PROPHIX w firmie IGLOTEX – największe wdrożenie BI

Największe wdrożenie BI (Business Intelligence) – Ogromne przedsięwzięcie, zaangażowanie i sukces.

Tak w kilku słowach można określić wdrożenie w firmie Iglotex – jednego z największych w Polsce producentów i dystrybutorów żywności mrożonej oraz spożywczych towarów suchych najbardziej znanych marek światowych. Podłączonych zostało 30 spółek, a średni czas podłączania każdej kolejnej trwał 10 dni roboczych. Podłączonych zostało 150 użytkowników do systemu Targit i 74 użytkowników do systemu Prophix. Targit został wykorzystany do wsparcia strategicznego firmy, a Prophix do wsparcia zarządzaniem operacyjnym. Ponadto powstała centralna hurtowania danych, 11 kostek OLAP oraz 120 miar i 55 wymiarów.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze korzyści z wdrożenia:

  • Zwrot wartości inwestycji w pierwszym roku dzięki obniżeniu kosztów i kontroli błędów.
  • Wzrost sprzedaż dzięki lepszemu dopasowaniu produktów do oczekiwań rynku.
  • Skrócenie czasu opracowania analiz i planowania nowych projektów.
  • Odblokowanie „niemocy” informacyjnej – planowanie na podstawie faktów.
  • Wsparcie centralizacji zakupów, dystrybucji, promocji, projektów sprzedażowych.
  • Kontrola i redukcja kapitał obrotowego.

Jeżeli chcielibyście Państwo przeczytać więcej o tym wdrożeniu zapraszamy do zakładki KLIENCI.

solemis group
Solemis Group

Twoja firma nieustannie się zmienia, więc narzędzia Twojej firmy powinny zmieniać się razem z nią. Oferujemy wsparcie dla przedsiębiorstw, pomagamy poprawić rentowność i minimalizować ryzyko utraty czasu na powtarzalne zadanie, na których cierpi rozwój. Współpracujemy z dostawcami rozwiązań do budżetowania i nowoczesnego controllingu oraz Business Intelligence, czyli szerokorozumianych analiz i raportowania. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie zarządzania efektywnością i rentownością przedsiębiorstw. Pozwól swojej firmie na rozwinięcie skrzydeł i zaskocz konkurencję już dziś.

 

Zobacz wszystkie artykuły

Zapisz się do newslettera

Zarejestruj się, aby otrzymywać informacje o najnowszych artykułach na blogu

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Solemis Group Sp. z o.o z siedzibą w Gdyni, przy ulicy Kłajpedzkiej 7f informacji handlowo-marketingowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2010 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) oraz przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Zbieranie danych odbywa się na zasadzie pełnej dobrowolności. *

CAPTCHA
Please wait...