TARGIT INSPIRATION WEEK – Zainspiruj się użytkownikami TARGIT z całego świata

Business Intelligence Targit już po raz kolejny przygotował dla wszystkich zainteresowanych wydarzenie online pełne inspiracji, nowości oraz porządnego zastrzyku wiedzy. Zapraszamy w dniach od 12 do 16 kwietnia !

To 5 dni eksperckich sesji, omawiających najważniejsze aspekty ze świata Business Intelligence. Dowiesz się między innymi jak budować zaawansowaną strategię BI, od podstaw przedanalitycznych do pełnowymiarowego narzędzia opartego na danych. Zaprezentowany też zostanie przewodnik dla początkujących w świecie BI, który podpowie jak sprawnie zacząć korzystać z najlepszych narzędzi analitycznych. To tylko kilka elementów przygotowanych przez TARGIT. Poniżej znajduję się szczegółowa agenda wydarzenia. 

Dodatkowo wydarzenia organizowane przez Targit są zawsze wzbogacane doświadczeniami użytkowników. W akcji bierze też udział grupa specjalistów z różnych dziedzin Business Intelligence.

 

Już dzisiaj zachęcamy do rejestracji – wszystkie szczegóły dotyczące zasad uczestnictwa można znaleźć pod linkiem wydarzenia tutaj

 

Poniżej przedstawiamy agendę wydarzenia:

 

Dzień 1 – poniedziałek 12 kwietnia

Dołącz do tej sesji, aby usłyszeć o wszystkich ekscytujących sesjach, które przygotowaliśmy dla Ciebie w tym tygodniu i poznaj nasz zespół.

Dzień 2 – wtorek 13 kwietnia

  • Kroki do tworzenia kultury opartej na danych – dowiedz się, jak zbudować zaawansowaną strategię BI, od podstaw przedanalitycznych do pełnowymiarowego narzędzia opartego na danych.
  • Przewodnik dla początkujących po TARGIT – Dołącz do tej sesji, aby zobaczyć TARGIT Decision Suite w akcji i dowiedzieć się więcej o jego funkcjach i zaletach.

Dzień 3 – środa 14 kwietnia

  • Informacje i doświadczenia klientów z sektora publicznego (język: duński)
  • Informacje i doświadczenia klientów z Danii z sektora prywatnego (język: duński)
  • Informacje i doświadczenia klientów międzynarodowych

Dzień 4 – czwartek 15 kwietnia

  • Osadzanie i zaplanowane publikowanie: docieraj do użytkowników tam, gdzie się znajdują – dołącz, aby poprawić swoje umiejętności w zakresie osadzania i zaplanowanego publikowania za pomocą TARGIT.
  • Jak najlepiej wykorzystać Push BI – dołącz do tej sesji, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać Push BI do efektywnej wizualizacji historii danych.
  • Jak prowadzić Leaner BI z TARGIT Insights – dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o naszej nowej funkcji dodatku do pakietu TARGIT Decision Suite 2021: TARGIT Insights.

Dzień 5 – piątek 16 kwietnia

Konkurs na wizualizację: Storytelling with Maps

NIE CZEKAJ - ZAREZERWUJ DLA SIEBIE MIEJSCE JUŻ TERAZ

solemis group
Solemis Group

Twoja firma nieustannie się zmienia, więc narzędzia Twojej firmy powinny zmieniać się razem z nią. Oferujemy wsparcie dla przedsiębiorstw, pomagamy poprawić rentowność i minimalizować ryzyko utraty czasu na powtarzalne zadanie, na których cierpi rozwój. Współpracujemy z dostawcami rozwiązań do budżetowania i nowoczesnego controllingu oraz Business Intelligence, czyli szerokorozumianych analiz i raportowania. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie zarządzania efektywnością i rentownością przedsiębiorstw. Pozwól swojej firmie na rozwinięcie skrzydeł i zaskocz konkurencję już dziś.

 

Zobacz wszystkie artykuły