Business Intelligence dla Dynamics

Zobacz jak mając Dynamics (ERP) można szybko i łatwo wdrożyć system Business Intelligence w Twojej firmie

Dynamics NAV TARGIT Business Intelligence

System TARGIT gotowy do użytku w 5 dni!

Akceleratory TARGIT  to gotowe rozwiązania BI, które umożliwiają szybkie i łatwe rozpoczęcie projektu analitycznego w Twojej firmie. Akceleratory łączą się bezpośrednio z systemem Microsoft Dynamics NAV.

Dynamics NAV TARGIT Business Intelligence

Akcelerator targit bi obejmują:

 
> Dynamics BC / NAV
> Dynamics FO / AX

Na podstawie wszystkich danych systemów Microsoft, w systemie TARGIT tworzone są kompleksowe raporty i analizy, aby uzyskać lepszy wgląd w dane i przyjazne dla użytkownika wizualizacje danych.

WAŻNE! Gdy Microsoft wydaje aktualizacje swoich rozwiązań Dynamics, aktualizujemy również akceleratory TARGIT BI. Nie musisz się więc o to martwić. 

blank

DLACZEGO WARTO?

SZYBKI CZAS WDROŻENIA

Akcelerator TARGIT  dla NAV umożliwia szybką integrację i łączenie danych. 

NATYCHMIASTOWY ROI

Gotowe szablony raportów i analiz, pozwolą na błyskawiczne dostosowanie ich do Twoich potrzeb i rozpoczęcie realizacji projektów analitycznych. 

DANE CAŁEJ FIRMY

Optymalizuj działania firmy bazując na danych spływających ze wszystkich działów, wprost do Twoich dashboard’ów. 

W PEŁNI ELASTYCZNY ETL

Analizuj swoje dane znajdujące się w wielu lokalizacjach i w różnych formatach  i podejmuj na ich podstawie szybsze i lepsze decyzje biznesowe.

wybierając targit decydujesz się na światowej klasy rozwiązanie

Dynamics NAV TARGIT Business Intelligence
Dynamics NAV TARGIT Business Intelligence

Na rozwiązanie zdecydowała się firma kamal

Jedna z największych i najprężniej działających firm produkujących wyroby betonowe w Polsce. Celem projektu była analiza realizacji planów produkcji i jej opłacalności oraz planowanie kosztów produkcji i analizowanie sprzedaży w celu poprawy efektów handlowych i uzyskiwanej marży. 
KAMAL

Szczerze powiem, ze nie spodziewaliśmy się tak szybkich i tak pozytywnych efektów z implementacji systemu Business Intelligence TARGIT. Już w pierwszych tygodniach po uruchomieniu zaobserwowaliśmy pozytywną rywalizację handlowców, mających bieżący podgląd wyników sprzedaży i uzyskiwanych zysków.

Po czterech miesiącach eksploatacji systemu TARGIT mogę śmiało powiedzieć, że inwestycja była opłacalna i już się nam zwróciła.

Adam Glaziński, Prezes Zarządu, KAMAL Sp. z o.o.

Przykładowe pulpity nawigacyjne i raporty

Dashboard - sprzedaż NAV

 

 

SPRZEDAŻ. Ten dashboard daje pracownikom pełny obraz kondycji firmy w odniesieniu do celi. Pulpit  wyświetla krytyczne wskaźniki KPI w sposób natychmiastowy dostarczając użytkownikom dane, na podstawie których można podejmować sprawne decyzje. 

 

 

SPRZEDAŻ. Modele analityczne i ich hierarchiczna budowa pozwalają na analizowanie danych z wielu perspektyw oraz na drążenie danych do różnych poziomów szczegółowości, analizując je „od ogółu do szczegółu”. Ten widok dzieli tylko jedno kliknięcie od poprzedniego podglądu. 

blank
Dashboard - finanse NAV

 

 

FINANSE. Przedstawiony rachunek zysków i strat daje szybki wgląd w stan finansowy firmy, który możesz dowolnie drążyć poszukując odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytanie. 

 

 

STAN ASORTYMENTOWY. Kontroluj stan swoich zapasów według określonych parametrów i okresu. Ten pulpit nawigacyjny zapewnia widok wyników produktów z miesiąca na miesiąc. Kliknij dowolny element, aby zagłębić się dalej w swoje dane.

Dashboard - stan asortymentowy NAV
Dashboard - CRM

 

CRM. Ten pulpit nawigacyjny pobiera dane bezpośrednio z platformy CRM twojej firmy, dzięki czemu pracownicy działu sprzedaży i marketingu mogą łatwo zobaczyć wartość wszystkich szans sprzedaży i kampanii. Podobnie jak w przypadku wszystkich analiz TARGIT Decision Suite, użytkownicy mogą zagłębić się w dowolny obiekt, aby uzyskać więcej informacji według okresu, sprzedaży danej osoby lub przedmiotu.

Zainteresowany?

blank

Umów się na darmową, 30 minutową rozmowę

 

 

  • Dowiesz się dokładnie jak działają akceleratory BI.
  • Zobaczysz mechanizm na żywym organizmie.
  • Zostaniesz zapytany o potrzeby i oczekiwania względem wdrożenia.
  • Uzyskasz informacje o kosztach i czasie wdrożenia dla Twojej firmy.
Bartłomiej Nycz

Bartłomiej Nycz, Key Account Manager

>> Sprawdź moje artykuły i treści blogowe <<