TARGIT najbardziej innowacyjnym rozwiązaniem Business Intelligence

Niezmiernie miło nam poinformować, że rozwiązanie TARGIT zostało nagrodzone jako najbardziej innowacyjne rozwiązanie IT w klasie Business Intelligence. Rozdanie nagród odbyło się w Niemczech, podczas konkursu Cebit Tradeshow w Niemczech.

Jury, składające się ze 100 osób: profesorów, dziennikarzy, specjalistów w dziedzinie informatyki wybrali najbardziej innowacyjne narzędzie IT dla MSP (małe, średnie przedsiębiorstwa). TARGIT został najlepiej oceniony jako najbardziej innowacyjny, praktyczny oraz przyjazny dla użytkowników.

Zachęcamy do zapoznania się z funkcjonalnością rozwiązania Targit:

Zapraszamy do zapisów na zdalne prezentacje funkcjonalne rozwiązania TARGIT, które prowadzone są cyklicznie przez ekspertów z naszej firmy. Udział w prezentacjach jest jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy do zakładki WYDARZENIA ażeby wybrać i zapisać się na interesujące prezentacje.

Kategorie

 SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ZADZWOŃ 58 661-22-22 lub napisz do nas

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Solemis Group Sp. z o.o z siedzibą w Gdyni, przy ulicy Kłajpedzkiej 7f informacji handlowo-marketingowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2010 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) oraz przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Zbieranie danych odbywa się na zasadzie pełnej dobrowolności. *

Please wait...