Upraszczanie integracji i przyspieszanie informacji: wiosenne wydanie nowości od Prophix 2021r.

Teraz bardziej niż kiedykolwiek Twoja organizacja polega na zespole finansowym w zakresie strategicznych informacji. Musisz mieć do dyspozycji odpowiednie narzędzia, aby tworzyć dokładny budżet, przeprowadzać na czas prognozy i uwzględniać w swoich planach znaczące analizy scenariuszy.

Dokładność i terminowość to klucze do bycia strategicznym doradcą Twojej firmy, ponieważ decyzje biznesowe są tak dobre, jak dane, które je wspierają.

Najnowsze dane pokazują, że chociaż działy finansowe mogą prognozować szybciej niż cztery lata temu, dokładność prognoz uległa pogorszeniu. Tylko 43% organizacji może prognozować swoje przychody w zakresie +/- 5%, a 80% firm nie może prognozować więcej niż na rok do przodu.

Aby poprawić dokładność prognozowania, musisz opanować dane za pomocą dedykowanego oprogramowania, które przechowuje „prawdę finansową Twojej firmy” i integruje dane z całej firmy.

Jeśli nie zostanie to zrobione prawidłowo, integracje mogą zwiększyć czas, złożoność i niepotrzebną frustrację w Twoich procesach finansowych. Potrzebujesz bezpiecznego sposobu na integrację i centralizację danych za pomocą łatwego w obsłudze interfejsu, dzięki czemu dane z systemów księgowych, ERP, CRM będą gotowe do pobrania w ciągu kilku sekund.

Centralizacja danych pozwala liderom finansowym stać się proaktywnym, a nie reaktywnym, jeśli chodzi o budżetowanie i raportowanie.

W tej wersji cieszymy się, że możemy zaprezentować ulepszenia integracji danych, a także szybszą analizę danych, dzięki naszemu Wirtualnemu Analitykowi Finansowemu.

Usługi integracji danych

Najpierw porozmawiajmy o Twoich danych 🙂 Usługi integracji danych (DIS) firmy Prophix łączą różne systemy źródłowe, takie jak ERP, w celu wyszukiwania danych.

W tej wersji wprowadzono nowych agentów integracji, dodając jednocześnie dodatkowe funkcje, które zapewniają większą kontrolę i elastyczność podczas wybierania połączeń źródłowych i docelowych dla danych finansowych. Rozszerza to możliwości DIS, oferując dodatkowe możliwości integracji i bogatszej wymiany danych.

Wirtualny Analityk Finansowy – Contribution Insights

Przenieś budżetowanie, planowanie i raportowanie na wyższy poziom dzięki Wirtualnemu Analitykowi Finansowemu (VFA) firmy Prophix, opartemu na sztucznej inteligencji (AI).

Wirtualny Analityk Finansowy dostarcza informacje w sposób naturalny za pomocą głosu lub tekstu, aby pomóc Ci pracować mądrzej.

Wgląd w składki to jedna z wielu możliwości Wirtualnego Analityka Finansowego. W jednej chwili Twój VFA może przeprowadzić analizę porównawczą, aby zapewnić dokładną i spójną narrację dotyczącą liczby, a także zwizualizować jej trend w czasie i czynniki wpływające.

W wersji wiosennej 2021 statystyki generowane przez VFA są bardziej szczegółowe, analizując dane w celu ujawnienia różnic w czasie lub między wersjami. Możesz zobaczyć, jakie czynniki wpłynęły na wzrost lub spadek wartości raportu, a także podział danych źródłowych. A ponieważ Twój VFA jest zasilany przez sztuczną inteligencję, Contribution Insights dostarczy Twoje spostrzeżenia z szybkością i dokładnością niezrównaną przez ludzi.

blank

Dzięki ekscytującym nowym ulepszeniom w wersji wiosennej 2021 Prophix ułatwia zostanie strategicznym partnerem, którego Twoja firma potrzebuje dziś i jutro. Dodatkowo te nowe funkcje mają na celu zmianę sposobu budżetowania, planowania i raportowania.

 

Źródło: https://blog.prophix.com/simplifying-integrations-expediting-insights-spring-2021-release/

 

Jak oceniasz przeczytaną treść?

Średnia ocena: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Ten post nie został jeszcze oceniony. Bądź pierwszy!

solemis group
Solemis Group

Twoja firma nieustannie się zmienia, więc narzędzia Twojej firmy powinny zmieniać się razem z nią. Oferujemy wsparcie dla przedsiębiorstw, pomagamy poprawić rentowność i minimalizować ryzyko utraty czasu na powtarzalne zadanie, na których cierpi rozwój. Współpracujemy z dostawcami rozwiązań do budżetowania i nowoczesnego controllingu oraz Business Intelligence, czyli szeroko rozumianych analiz i raportowania. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie zarządzania efektywnością i rentownością                                                        przedsiębiorstw. Pozwól swojej firmie na rozwinięcie skrzydeł i zaskocz                                                                  konkurencję już dziś.

 

Zobacz wszystkie artykuły