Ogromne wyzwania zakończone sukcesem, czyli podsumowanie wakacyjne PROPHIX

To lato było rekordowe. Ostatnie miesiące przyniosły dramatyczne zmiany i wyzwania zarówno w naszym życiu osobistym, jak i zawodowym.

Letnia wersja 2020 koncentruje się na ciągłym udoskonalaniu środowiska użytkownika, ulepszeniach wizualnych pulpitów nawigacyjnych i szablonów, ulepszonej możliwości audytu w Menedżerze dzienników, aktualizacjach przepływu pracy w Centrum powiadomień oraz ulepszonych możliwościach integracji ERP w usługach integracji danych.

Najbardziej oczekiwaną nową funkcją letniego wydania jest dostępność Prophix Contributor.

 

Przedstawiamy Prophix Contributor

Najpierw trochę o programie Microsoft Excel. Niektórzy kochają go za budżetowanie, a inni go nienawidzą. Ale jest wszędzie i po prostu nie można od niego uciec. Problem leży w złożoności, błędach, ręcznej konsolidacji i czasie związanym z planowaniem przy użyciu samego Excela. Co by było, gdyby istniał sposób na wykorzystanie automatyzacji procesów i scentralizowanych danych, które można znaleźć w oprogramowaniu do zarządzania wydajnością przedsiębiorstwa (CPM), jednocześnie oferując okazjonalnym uczestnikom budżetu elastyczność korzystania z programu Excel? Cóż, ten czas nadszedł.

Prophix Contributor rozszerza funkcjonalność scentralizowanego planowania i raportowania na użytkowników spoza działu finansów, takich jak liderzy sprzedaży, dyrektorzy ds. marketingu i zarządzający operacjami, którzy od czasu do czasu uczestniczą w budżetach i planach lub po prostu wolą używać programu Microsoft Excel.

Korzystając z programu Microsoft Excel, użytkownicy ci mogą bezproblemowo wprowadzać dane do budżetów i planów opartych na technologii Prophix. Niezależnie od tego, czy korzystasz z prostych lub złożonych arkuszy kalkulacyjnych, chcesz korzystać z gotowych formuł, popularnych narzędzi programu Excel, czy też wolisz swobodę i wygodę pracy w trybie offline, Prophix Contributor zapewnia elastyczność planowania. Usprawnia gromadzenie danych, dystrybucję raportów oraz poprawia współpracę i dokładność, dzięki Prophix Contributor.

Łącząc scentralizowane dane i możliwości automatyzacji z łatwością i wygodą gromadzenia danych w programie Excel, Prophix Contributor jeszcze bardziej zmieni sposób, w jaki nasi klienci budżetują, planują i raportują.

Prophix Contributor jest dostępny jako część Prophix for Microsoft 365 (dawniej Prophix for Office 365). Prophix for Microsoft 365 zawiera także Prophix Analyzer i Prophix for PowerPoint 365, zapewniając doskonałą współpracę z programami Microsoft 365, takimi jak Excel i PowerPoint.

 

Prophix Analyzer

Czy jesteś zaawansowanym użytkownikiem programu Excel i lubisz tworzyć złożone modele finansowe? Dzięki Prophix Analyzer możesz bezpiecznie przeglądać i przetwarzać dane na żywo z Prophix za pomocą programu Excel. Prophix Analyzer utrzymuje łącze z powrotem do danych, dzięki czemu można pobierać najnowsze budżety i prognozy do dalszej analizy.

Możesz łatwo wykorzystać istniejące modele programu Excel i ulubione narzędzia programu Excel do wprowadzania danych, a następnie po prostu wprowadzić zmiany w danych, które zapisałeś, z powrotem do modelu. Prophix Analyzer zapewnia pełną kontrolę danych i elastyczność dzięki rozszerzeniu do Excela.

 

Prophix dla PowerPoint 365

W dzisiejszej sytuacji prawie wszystkie spotkania są zdalne. Dlatego Prophix uruchamia możliwość korzystania z cyfrowej sali konferencyjnej bez obaw, dzięki Prophix for PowerPoint 365.

Ta funkcja umożliwia osadzanie cennych danych bezpośrednio na slajdach PowerPoint. Dzięki tej funkcji można tworzyć dynamiczne i interaktywne prezentacje, które naprawdę zmieniają ramy zwykłych.

Zamiast krążyć w kółko w celu zaplanowania oddzielnego spotkania po omówieniu pytania związanego z przychodami, dzięki Prophix for PowerPoint 365 można przejść do odpowiedniego szablonu w programie PowerPoint, aby uzyskać natychmiastową odpowiedź. Masz krótkie pytanie dotyczące wydatków? Po prostu przejdź do sekcji, aby otrzymać fakturę.

Gdy na spotkaniach pojawiają się pytania, można szybko analizować, analizować, drążyć lub drążyć dane bez konieczności opuszczania programu PowerPoint. Oszczędzaj czas, ulepszaj spotkania zespołu i przyspiesz proces podejmowania decyzji dzięki Prophix dla PowerPoint 365.

 

Ciekawostka: jeśli Microsoft 365 brzmi obco, to dlatego, że Microsoft ogłosił zmianę marki Office 365 na Microsoft 365 na początku tego roku.

 

Inne funkcje wydania

Od 22 sierpnia klienci otrzymali możliwość korzystania z następujących dodatkowych ulepszeń:

  1. Możliwość przeglądania nowych linii trendów w kafelkach wykresów Dashboard i Template Studio w celu szybszego wglądu w podstawowe wzorce w danych
  2. Elastyczność wyboru różnych członków strony dla kafelków wykresów na pulpitach nawigacyjnych na liście rozwijanej w celu dynamicznego porównania sposobu działania różnych segmentów biznesowych
  3. Bieżące powiadomienia przepływu pracy, ponieważ są one teraz dostępne do wyświetlenia w Centrum powiadomień
  4. Dołączanie plików do wpisu w programie Journals Manager jako materiał pomocniczy, aby zapewnić lepszą kontrolę
  5. Przywracanie usuniętych wcześniej wpisów do dziennika, aby usprawnić prowadzenie dokumentacji
  6. Ulepszony wygląd i działanie usług integracji danych, w tym dodanie agenta Sage Intacct w celu szybszej integracji

 

Mamy nadzieję, że nasi klienci są równie podekscytowani letnim wydaniem, jak my. Celem Prophix jest przeformułowanie tego, co zwykle – zmiana sposobu, w jaki nasi klienci budżetują, planują i raportują, aby uzyskać lepsze dziś i jaśniejszą przyszłość.

 

Żródło: https://blog.prophix.com/an-unforgettable-summer-produces-a-memorable-prophix-summer-release/

CHCESZ LEPIEJ POZNAĆ SYSTEM PROPHIX?

Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami na temat możliwości systemu controllingowego

 

Jak oceniasz przeczytaną treść?

Średnia ocena: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Ten post nie został jeszcze oceniony. Bądź pierwszy!

solemis group
Solemis Group

Twoja firma nieustannie się zmienia, więc narzędzia Twojej firmy powinny zmieniać się razem z nią. Oferujemy wsparcie dla przedsiębiorstw, pomagamy poprawić rentowność i minimalizować ryzyko utraty czasu na powtarzalne zadanie, na których cierpi rozwój. Współpracujemy z dostawcami rozwiązań do budżetowania i nowoczesnego controllingu oraz Business Intelligence, czyli szeroko rozumianych analiz i raportowania. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie zarządzania efektywnością i rentownością                                                        przedsiębiorstw. Pozwól swojej firmie na rozwinięcie skrzydeł i zaskocz                                                                  konkurencję już dziś.

 

Zobacz wszystkie artykuły