Wdrożenie rozwiązania controllingowego Prophix w branży energetycznej

Wdrożenie rozwiązania mającego na celu wspomóc procesy biznesowe tj. planowanie i raportowanie. Nasz kolejny sukces – tym razem firma z branży energetycznej – Polski Solar Holding Sp. z o.o.

Kilka słów o profilu firmy, która podjęła z nami współpracę i zaufała naszemu wieloletniemu doświadczeniu:

Polski Solar Holding Sp. z o.o., jednostka całościowo należąca do Polski Solar S.A., jest liderem w rozwoju farm fotowoltaicznych oraz bioelektrowni w Polsce. Firma aktywnie współpracuje z Gminami wspólnie z nimi rozwijając przyszłe elektrownie fotowoltaiczne oraz bioelektrownie. Strategicznym celem firmy Polski Solar Holding jest rozwój i realizacja projektów elektrowni fotowoltaicznych, jak i produkcja energii z biogazu w południowych regionach kraju. Regiony te są o 20% lepiej nasłonecznione niż północne regiony Polski. Dysponują również doskonałą infrastrukturą drogową i elektroenergetyczną.

Solemis w firmie Polski Solar Holding Sp. z o.o. wdrożył rozwiązanie PROPHIX. Projekt realizowany był w formie warsztatów wdrożeniowo – szkoleniowych, umożliwiających m.in. zbudowanie (przez Klienta pod nadzorem Solemis) modeli biznesowych, umożliwiających:

  • Rejestrowanie dokumentów przychodowych i kosztowych wg spółek
  • Przydzielanie cech dokumentom jak: projekt, źródło finansowania, organizacja, rodzaj kosztów/przychodów
  • Budżetowanie i planowanie projektów
  • Alokacja kosztów operacyjnych na projekty
  • Wielowymiarowe analizy i raporty danych

Zapraszamy do obserwowania naszej firmy !

 

solemis group
Solemis Group

Twoja firma nieustannie się zmienia, więc narzędzia Twojej firmy powinny zmieniać się razem z nią. Oferujemy wsparcie dla przedsiębiorstw, pomagamy poprawić rentowność i minimalizować ryzyko utraty czasu na powtarzalne zadanie, na których cierpi rozwój. Współpracujemy z dostawcami rozwiązań do budżetowania i nowoczesnego controllingu oraz Business Intelligence, czyli szerokorozumianych analiz i raportowania. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie zarządzania efektywnością i rentownością przedsiębiorstw. Pozwól swojej firmie na rozwinięcie skrzydeł i zaskocz konkurencję już dziś.

 

Zobacz wszystkie artykuły