Nowe wdrożenie rozwiązania controllingowego w branży medialnej

Do grona naszych klientów dołącza firma Eurozet Sp. z o.o.  Jest to spółka z branży medialnej, która zdecydowała się na rozwiązanie Prophix.  Będzie wykorzystywała to narzędzie przede wszystkim do raportowania i budżetowania. 

Kilka słów o profilu firmy Eurozet, która zaufała naszemu wieloletniemu doświadczeniu:

Eurozet to jedna z wiodących grup mediowych w Polsce, zajmująca się produkcją i nadawaniem programów radiowych, sprzedażą czasu reklamowego, działalnością brokerską dla stacji i serwisów internetowych, a także tworzeniem i zarządzaniem serwisami internetowymi. Obecnie w jej skład wchodzą: rozgłośnie Radio ZET, Antyradio, Chillizet,  Meloradio, Radio Plus, a także serwisy internetowe (m.in. radiozet.pl), Studio ZET produkujące reklamy oraz Eurozet Live – marka dedykowana projektom cross-mediowym i marketingowi miejsc i wydarzeń.

 

Wdrożenie oprogramowania Prophix w grupie Eurozet ma na celu poprawienie jakości i szybkości działania w 2 podstawowych obszarach kontrolingowych:

  • raportowania zarządczego (m.in. proces zamknięcia miesiąca, eksport danych do systemu Magnitude, przygotowanie P&L wg linii biznesowych)
  • procesu budżetowania (np. automatyczna konsolidacja danych, większa współpraca z szefami linii biznesowych w procesie zbierania danych)

System Prophix pozwala użytkownikom na dużą elastyczność w kształtowaniu procesów controllingowych.

 

Zapraszamy do obserwowania naszej firmy !

 

solemis group
Solemis Group

Twoja firma nieustannie się zmienia, więc narzędzia Twojej firmy powinny zmieniać się razem z nią. Oferujemy wsparcie dla przedsiębiorstw, pomagamy poprawić rentowność i minimalizować ryzyko utraty czasu na powtarzalne zadanie, na których cierpi rozwój. Współpracujemy z dostawcami rozwiązań do budżetowania i nowoczesnego controllingu oraz Business Intelligence, czyli szerokorozumianych analiz i raportowania. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie zarządzania efektywnością i rentownością przedsiębiorstw. Pozwól swojej firmie na rozwinięcie skrzydeł i zaskocz konkurencję już dziś.

 

Zobacz wszystkie artykuły