Wdrożenie systemu planowania i monitorowania zadań inwestycyjnych w firmie AQUANET

Firma Aquanet to wiodąca w Polsce grupa spółek świadczących usługi wodociągowo-kanalizacyjne.

To właśnie tutaj w ciągu 3 miesięcy udało się nam wdrożyć system planowania i raportowania nakładów inwestycyjnych w oparciu o system Prophix.

Głównymi celami jakie zostały postawione to kompleksowe wsparcie od strony analitycznej procesu planowania i raportowania nakładów inwestycyjnych; tworzenie analiz i raportów w sposób intuicyjny i prosty w obsłudze oraz możliwość kontroli inwestycji z jednego narzędzia informatycznego.

Dzięki współpracy z tak potężna spółką, z usług której każdego dnia korzysta 790 000 osób udało się m.in. zmniejszyć czasochłonność raportowania i planowania inwestycji, zmniejszyć czas dostępu do danych oraz ich wyszukiwania.

To tylko klika przykładów z całego procesu wprowadzonych usprawnień.

Zapraszamy do zapoznania się z opisem wdrożenia i referencjami przechodząc do zakładki KLIENCI.

solemis group
Solemis Group

Twoja firma nieustannie się zmienia, więc narzędzia Twojej firmy powinny zmieniać się razem z nią. Oferujemy wsparcie dla przedsiębiorstw, pomagamy poprawić rentowność i minimalizować ryzyko utraty czasu na powtarzalne zadanie, na których cierpi rozwój. Współpracujemy z dostawcami rozwiązań do budżetowania i nowoczesnego controllingu oraz Business Intelligence, czyli szerokorozumianych analiz i raportowania. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie zarządzania efektywnością i rentownością przedsiębiorstw. Pozwól swojej firmie na rozwinięcie skrzydeł i zaskocz konkurencję już dziś.

 

Zobacz wszystkie artykuły