Bezpłatny Webinar Online

 

Registration Form
First Name*
Nazwisko*
Adres Email *
Organization

blank
blank

Agenda Webinarium

1. Kluczowe statystyki na temat trendu cyfryzacji.

2. Trudności, z jakimi zgłosiła się organizacja.

3. Zaproponowane rozwiązanie oraz uzyskane efekty.

4. Pierwszy krok w stronę cyfryzacji.

5. Wyzwania i korzyści związane z migracją do Cloud.

6. Plany rozwojowe na przyszłość.

 

blank

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA LINKEDIN I ZAPROŚ WSPÓŁPRACOWNIKÓW Z DZIAŁU!

Prowadzący

Rentowność
Wiceprezes Solemis Group

W firmie Solemis Group odpowiada za rozwój i wdrażanie produktów CPM, Business Intelligence, strategię firmy oraz wsparcie handlowe. Ekspert w zakresie wdrożeń systemów informatycznych do budżetowania i planowania oraz analiz wielowymiarowych. W 2001 wyróżniony nagrodą „Sales Most Valuable Player” przyznanej przez Microsoft. Od 2006 roku uczestniczy we wdrożeniach rozwiązań controllingowych i Business Intelligence w średnich i dużych firmach w Polsce i Europie. Prowadzi aktualnie warsztaty informatyczne dla kontrolerów na studiach podyplomowych Uniwersytetu Gdańskiego i innych wyższych uczelniach Trójmiasta. Jest autorem wielu prezentacji, wykładów i artykułów eksperckich, m.in. w czasopiśmie „Controlling i Rachunkowość zarządcza”.

blank
Dyrektor ds. wdrożeń Business Intelligence

W firmie Solemis zajmuje stanowisko Dyrektora ds. wdrożeń Business Intelligence. Jest doświadczonym ekspertem z udokumentowaną historią wdrożeń w branży IT. Swoje umiejętności zdobywał już w trakcie studiów, szczególnie na Uniwersytecie Łódzkim i w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku, gdzie skończył kierunek „Informatyka w zarządzaniu” z tytułem magistra. Posiada również liczne certyfikaty i licencje zdobyte we współpracy z firmą Microsoft. Zdecydowanie przez naszych Klientów najbardziej ceniony za komunikację i umiejętność rozwiązywania nawet najtrudniejszych problemów.

blank
Konsultant Systemów BI/CPM

Pracę w branży informatycznej traktuje, jako pasję oraz sposób na życie. Pracownik z udokumentowaną historią zawodową oraz wieloma listami referencyjnymi. Swoje umiejętności zdobywa od 2010 roku pracując na różnych wyspecjalizowanych stanowiskach. Ekspert w zakresie hurtowni danych, systemów operacyjnych, analiz i Business Intelligence. Absolwent Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania „Copernicus” we Wrocławiu na kierunku Sieci Komputerowe. Odpowiedzialny za szkolenia, wsparcie merytoryczne, techniczne i serwisowe. 

Co klienci mówią o współpracy z nami?

„Wdrożenie wykonane przez firmę Solemis przebiegło pomyślnie na każdym etapie realizacji. widoczne było pełne zaangażowanie zespołu wdrożeniowego oraz wiedza, którą zespół chętnie dzielił się z naszymi pracownikami.”

Michał Wysmulski
Finance Director, Bacardi Martini Polska

„Już pierwsze analizy wprowadziły rewolucję w naszej ofercie. Pokazały preferencje klientów i pomogły pozbyć się mało dochodowych produktów oraz zbudować zupełnie nowe na podstawie analiz sprzedaży zestawów komponowanych przez samych klientów. Przewidujemy, że możliwość bardziej szczegółowego badania naszych budżetów przyniesie ten sam efekt”

Katarzyna Rostkowska
Menedżer Działu Kontrolingu, Telepizza

“System PROPHIX spełnił doskonale nasze oczekiwania, jeśli chodzi o elastyczność i możliwości dopasowywania metod budżetowania do naszych potrzeb, przy jednoczesnym zachowaniu spójności budżetu i wydajności całego procesu. Obsługa systemu jest intuicyjna i łatwa, interfejs oraz poszczególne aplikacje przejrzyste i przyjazne dla użytkowników”

Wojciech Marchlewski
Kontroler Finansowy Grupy, Animex S.A.

“Najistotniejszym elementem wdrożenia było opracowanie modelu kalkulacji kosztów wytwarzania wyrobów gotowych. Dodatkowo wdrożenie rozwiązania Prophix wspiera nasze przedsiębiorstwo w obszarach zarządzania strategicznego oraz raportowania finansowego”
“Firma Austrotherm Sp. z o.o. potwierdza, że wszystkie prace zostały wykonane z dużą starannością i profesjonalizmem, a system PROPHIX w pełni spełnia wymagania przedsiębiorstwa”

Bogdan Chlebowski
Manager IT, Austrotherm Sp. z o.o.

“Firma Solemis Group zrealizowała na rzecz Gdańskiej Stoczni “Remontowa” im. J.Piłsudskiego S.A. dostawę oprogramowania oraz wdrożenie hurtowni danych wraz z systemem do planowania i raportowania Prophix. Zrealizowany przez Solemis kontrakt został wykonany terminowo oraz zgodnie z warunkami zamówienia. Dotychczasowa współpraca z Solemis Group pozwala nam udzielić rekomendacji oraz polecić usługi firmy przyszłym zleceniodawcom”

Wiesław Szalk
Kierownik Działu Administrowania Systemami Informatycznymi, Gdańska Stocznia “REMONTOWA” im. J.Piłsudskiego S.A.

“Firma Solemis świadczyła Iglotex szereg usług wdrożeniowych, doradczych oraz szkoleniowych w obszarze wdrożenia dedykowanych rozwiązań Business Intelligence oraz nowoczesnych narzędzi kontrolingowych (systemy BI Targit oraz Prophix). Iglotex potwierdza, że wszystkie prace zostały wykonane z dużą starannością i profesjonalizmem i poleca firmę Solemis Group jako solidnego, rzetelnego i terminowego wykonawcę.”

Józef Kostecki
Z-ca Dyrektora Pionu Strategii i Rozwoju, Iglotex S.A.

PODNIEŚ EFEKTYWNOŚĆ SWOJEJ ORGANIZACJI

DOWIEDZ SIĘ JAK AUTOMATYZACJA PROCESÓW FINANSOWYCH POZWALA NA SKALOWANIE DZIAŁALNOŚCI FIRMY NAWET O 50%

POZNAJ POZOSTAŁYCH KLIENTÓW

Patronem medialnym wydarzenia jest:
erp viev