BEZPŁATNY WEBINAR: Budżetowanie 2.0

Poznaj nowe innowacyjne podejście!

Podczas webinaru dowiesz się, dlaczego warto przemyśleć podejście do sposobu budżetowania.

Budżetowanie 2.0 – podążaj za zmianami i zostań liderem transformacji cyfrowej w swojej firmie.

Planowanie budżetu jest fundamentalnym elementem zarządzania finansami, a możliwość prognozowania przez pryzmat kilku miesięcy do przodu jest koniecznością. Narzędzia wykorzystywane w transformacji cyfrowej poprawiają integralność, wiarygodność danych i możliwości analityczne. Zastanawiasz się w jaki sposób przeprowadzić proces budżetowania, aby twoja firma stale zwiększyła zyski? A może chcesz dowiedzieć się, dlaczego prognozy kroczące są tak skuteczne, a budżetowanie oddolne nie zdaje już egzaminu? To spotkanie jest dla Ciebie! 

Jakie trudności pojawiają się najczęściej?

🔹brak jednolitego procesu budżetowania,

🔹gigantyczne modele arkuszy kalkulacyjnych składane z wielu różnych formatek,

🔹nieaktualne wyniki finansowe spowodowane opóźnieniami w dostarczaniu danych.

My na szczęście wiemy jak sobie z nimi poradzić!

Serdecznie zapraszamy na webinarium, które pokaże jak  aktualnie budżetowanie przebiega w większości przedsiębiorstw oraz jak skutecznie je usprawnić. W jaki sposób wprowadzić swoją firmę w tryb planowania kroczącego, a także jedno z najistotniejszych zagadnień – w jaki sposób zapanować nad danymi, których wiarygodność jest niezbędna w procesie budżetowania.

Tematy, które zostaną poruszone w trakcie spotkania:

  1. Aktualny stan planowania.
  2. Jak usprawnić proces budżetowania.
  3. Proces ciągłego planowania.
  4. Automatyzacja poszczególnych faz planowania.
  5. Przykład rozwiązania CPM (Prophix) do automatyzacji planowania.
 Nie zastanawiaj się zbyt długo, bo może ominąć Cię coś ważnego. Zapisz się już teraz!
Wiceprezes Solemis Group

Roman Zleśny

W firmie Solemis Group odpowiada za rozwój i wdrażanie produktów CPM, Business Intelligence, strategię firmy oraz wsparcie handlowe. Ekspert w zakresie wdrożeń systemów informatycznych do budżetowania i planowania oraz analiz wielowymiarowych. W 2001 wyróżniony nagrodą „Sales Most Valuable Player” przyznanej przez Microsoft. Od 2006 roku uczestniczy we wdrożeniach rozwiązań controllingowych i Business Intelligence w średnich i dużych firmach w Polsce i Europie. Prowadzi aktualnie warsztaty informatyczne dla kontrolerów na studiach podyplomowych Uniwersytetu Gdańskiego i innych wyższych uczelniach Trójmiasta. Jest autorem wielu prezentacji, wykładów i artykułów eksperckich, m.in. w czasopiśmie „Controlling i Rachunkowość zarządcza”.

DO WYDARZENIA ZOSTAŁO:

termin

12.04.2022 r.

START godz. 12.00

MIEJSCE

Przy dowolnym laptopie, tablecie czy smartfonie z dostępem do Internetu

CZAS TRWANIA

1 h

KOSZT

Udział jest bezpłatny

WIĘCEJ INFORMACJI

Aleksandra Gardynecka
660 799 828
agardynecka@solemis.com

Jak przebiegają nasze webinaria ?

  1. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, otrzymasz potwierdzenie mailowe o przyjęciu zapisu i link do pokoju webinarowego (sprawdź również SPAM). Jest to gwarancja, że Twoje zgłoszenie do nas dotarło. W przypadku kiedy wiadomość nie dotrze napisz na agardynecka@solemis.com. 
  2. Pytania i odpowiedzi w trakcie webinarium – możesz wszystkie pytania i wątpliwości w trakcie trwania prezentacji wpisywać w okienku tekstowym czatu. Prowadzący zazwyczaj udziela odpowiedzi na zakończenie spotkania. Cytuje, a następnie odpowiada na forum wszystkich uczestników – to świetna okazja na to, aby dowiedzieć się czegoś, co być może nie przyszło Ci do głowy w trakcie prezentacji.  
  3. Jeżeli prezentacja była dla Ciebie na tyle interesująca, że chcesz zadać więcej pytań lub porozmawiać o innych możliwościach aplikacji, zgłoś się do nas przez formularz kontaktowy. Niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.