WEBINAR: Planowanie sprzedaży dla Dyrektorów Handlowych

Jak skutecznie tworzyć plany i strategię sprzedażową oraz sprawnie nadzorować ich realizację?

W 45 minut dowiesz się jak jeszcze lepiej tworzyć plany i strategię sprzedażową oraz maksymalizować wyniki sprzedaży oparte na poprawnych danych w połączeniu z najlepszymi narzędziami.

Rola Dyrektora Handlowego w przedsiębiorstwie już dawno przestała ograniczać się tylko do nadzorowania sprzedaży.

Twoja funkcja jest związana z wieloma wyzwaniami. Budujesz i utrzymujesz opłacalność różnych kanałów dystrybucji. Dbasz o to, aby cykl zamówień był jak najkrótszy oraz o to, aby żadne zmiany w zamówieniach nie zostały pominięte. Odpowiadasz również za to, aby oferty były na niskich marżach. Sprawdzasz również minimalny poziom opłacalnej wartości cen. Aby sprostać tym wyzwaniom, ważne jest, abyś miał odpowiednie narzędzia, które ułatwią Ci pracę i będą w stanie w krótkim czasie odpowiadać na najważniejsze pytania.

Serdecznie zapraszamy na webinarium, które skierowane jest do wszystkich tych, którzy chcą tworzyć plany i strategię sprzedażową oraz sprawnie nadzorować ich realizację. Ponadto widzą potencjał w inicjowaniu i podejmowaniu decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży przy współpracy z zarządem firmy oraz z innymi działami przedsiębiorstwa. Dodatkowo chcą zarządzać działem handlowym poprzez motywowanie, wyznaczanie celów zespołowych i indywidualnych, zachęcających podwładnych do aktywności.

 

W trakcie webinaru omówione zostaną następujące zagadnienia:

  • Model wielowymiarowy – różne wersje planu sprzedaży.
  • Budowa Procesu planowania sprzedaży.
  • Podział i dystrybucja formatki planowania sprzedaży.
  • Szybka weryfikacja planu sprzedaży.
  • Analiza „What If?” scenariuszy planów sprzedażowych.
  • Dystrybucja raportów, analiz sprzedażowych i odchylenia od planów.
Kierownik ds. Kluczowych Klientów

Bartłomiej Nycz

Bartłomiej posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży systemów
i usług IT oraz odpowiednie wyczucie potrzeb biznesowych,
które pozwalają mu nawiązywać partnerskie relacje z przyszłymi

i obecnymi klientami firmy Solemis. Odpowiada za budowanie

i rozwijanie współpracy z najważniejszymi i największymi klientami

oraz kreuje wizerunek firmy, a także finalizuje i negocjuje umowy. W życiu 

zawodowym, jak i prywatnym, uparcie dąży do osiągnięcia założonych celów.

termin

10.02.2021 r.

START godz. 11.00

[grwebform url=”https://app.getresponse.com/view_webform_v2.js?u=zwfIy&webforms_id=26997203″ css=”on” center=”off” center_margin=”200″/]

MIEJSCE

Przy dowolnym laptopie, tablecie czy smartfonie z dostępem do Internetu

CZAS TRWANIA

45 minut

KOSZT

Udział jest bezpłatny

WIĘCEJ INFORMACJI

Paulina Hejducka
603 371 403
phejducka@solemis.com

Jak przebiegają nasze webinaria ?

  1. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, otrzymasz potwierdzenie o przyjęciu zapisu. Jest to gwarancja, że Twoje zgłoszenie do nas dotarło. Następnie dzień przez planowanym webinarium otrzymasz od nas link, aby w dniu prezentacji połączyć się z nami na żywo. 
  2. Pytania i odpowiedzi w trakcie webinarium – możesz wszystkie pytania i wątpliwości w trakcie trwania prezentacji wpisywać w okienku tekstowym czatu. Prowadzący zazwyczaj udziela odpowiedzi na zakończenie spotkania. Cytuje, a następnie odpowiada na forum wszystkich uczestników – to świetna okazja na to, aby dowiedzieć się czegoś, co być może nie przyszło Ci do głowy w trakcie prezentacji.  
  3. Jeżeli prezentacja była dla Ciebie na tyle interesująca, że chcesz zadać więcej pytań lub porozmawiać o innych możliwościach aplikacji, zgłoś się do nas przez formularz kontaktowy. Niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.