Webinar: KONSOLIDACJA FINANSOWA

Zautomatyzuj najbardziej czasochłonne procesy i uzyskaj prawdziwy obraz swoich finansów

W 60 minut dowiesz się, w jaki sposób uzyskać prawdziwy obraz swoich finansów oraz jak zautomatyzować najbardziej czasochłonne procesy.

Łączenie danych wielu firm lub zarządzanie oddziałami w wielu lokalizacjach może być logistycznym koszmarem. Przy wielu podmiotach prawnych, eliminacjach między firmowych, różnych wymogach dotyczących sprawozdawczości statutowej i zarządczej, fuzjach i przejęciach, przeliczeniach walutowych, alokacji kosztów i innych, wydaje się niemożliwe uzyskanie pełnego obrazu całej grupy.
Moduł konsolidacji finansowej Prophix i funkcje zamykające miesiąc, eliminują ręczne procesy i automatyzują cykliczne procesy, dzięki czemu działasz tak wydajnie, jak to możliwe. Zmniejszysz ilość czasu traconego na zbieranie danych i zwiększysz czas poświęcony na analizę danych.

Serdecznie zapraszamy na webinarium, które skierowane jest do wszystkich tych, którzy chcą zautomatyzować konsolidację danych z dowolnej liczby systemów źródłowych i wyeliminować zadania ręczne, łącząc wszystkie informacje w celu usprawnienia procesów finansowych.

 

W trakcie webinaru omówione zostaną następujące zagadnienia:

 • System Prophix – wprowadzenie, prezentacja aplikacji (poznaj system, którego będzie dotyczył webinar -> klik).
 • Proces konsolidacji w oparciu o system Prophix oraz jego poszczególne elementy (zapoznaj się z możliwościami aplikacji jeszcze przed webinarem -> klik):
  1. Dane wejściowe z różnych systemów – wspólny plan kont
  2. Przeliczenia wielowalutowe
  3. Korekty konsolidacyjne
  4. Eliminacje między firmowe
  5. Eliminacje kapitału (praw własności)
Kierownik do spraw kluczowych klientów

Bartłomiej Nycz

Bartłomiej posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży systemów
i usług IT oraz odpowiednie wyczucie potrzeb biznesowych,
które pozwalają mu nawiązywać partnerskie relacje z przyszłymi

i obecnymi klientami firmy Solemis. Odpowiada za budowanie

i rozwijanie współpracy z najważniejszymi i największymi klientami

oraz kreuje wizerunek firmy, a także finalizuje i negocjuje umowy. W życiu 

zawodowym, jak i prywatnym, uparcie dąży do osiągnięcia założonych celów.

termin

29.09.2021 r.

START godz. 11.00

MIEJSCE

Przy dowolnym laptopie, tablecie czy smartfonie z dostępem do Internetu

CZAS TRWANIA

60 minut

KOSZT

Udział jest bezpłatny

WIĘCEJ INFORMACJI

Paulina Hejducka
603 371 403
phejducka@solemis.com

Jak przebiegają nasze webinaria ?

 1. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego, otrzymasz potwierdzenie o przyjęciu zapisu. Jest to gwarancja, że Twoje zgłoszenie do nas dotarło. Następnie dzień przez planowanym webinarium otrzymasz od nas link, aby w dniu prezentacji połączyć się z nami na żywo. 
 2. Pytania i odpowiedzi w trakcie webinarium – możesz wszystkie pytania i wątpliwości w trakcie trwania prezentacji wpisywać w okienku tekstowym czatu. Prowadzący zazwyczaj udziela odpowiedzi na zakończenie spotkania. Cytuje, a następnie odpowiada na forum wszystkich uczestników – to świetna okazja na to, aby dowiedzieć się czegoś, co być może nie przyszło Ci do głowy w trakcie prezentacji.  
 3. Jeżeli prezentacja była dla Ciebie na tyle interesująca, że chcesz zadać więcej pytań lub porozmawiać o innych możliwościach aplikacji, zgłoś się do nas przez formularz kontaktowy. Niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.