Webinarium: NOWA DEFINICJA ROLI DYREKTORA IT: jak nowoczesne rozwiązania oraz technologia CLOUD pomagają odkryć na nowo rolę Dyrektora IT

NOWA DEFINICJA ROLI DYREKTORA IT: Jak nowoczesne rozwiązania oraz technologia CLOUD pomagają odkryć na nowo rolę Dyrektora IT

wypełnij formularz, aby obejrzeć zapis webinaru

Serdecznie zapraszamy na webinarium, które skierowane jest do wszystkich tych, którzy chcą zarządzać i organizować pracę przedsiębiorstwa, nadzorować bezpieczeństwo danych elektronicznych, zarządzać projektami wdrożeniowymi, tworzyć, rozliczać i kontrolować budżet informatyczny. A wszystko to w oparciu o aplikacje biznesowe spełniające najwyższe standardy wydajności, skalowalności i przede wszystkim bezpieczeństwa.

(czas trwania: 60 minut)

W trakcie webinaru omówione zostaną następujące zagadnienia:

  1. System Prophix – prezentacja dashboard’ów, modeli wielowymiarowych oraz ogólnych funkcjonalności (poznaj system, którego będzie dotyczył webinar: klik).
  2. Korzyści i usprawnienia w Twojej codziennej pracy – nauczymy Cię sprawnie implementować i zarządzać aktualnie realizowanymi w firmie procesami, oszczędzając Twój czas, dzięki wykonywaniu zadań w sposób bardziej efektywny, spełniający oczekiwania pracowników Twojej firmy.
  3. Cloud – zaawansowana infrastruktura w cenie systemu z pełnym pakietem bezpieczeństwa (sprawdź nasze rozwiązanie: klik).
  4. Źródła danych – Procesy zasilania danymi / Data Integration Service
  5. Bezpieczeństwo danych – zarządzanie dostępami użytkowników
  6. Śledzenie zmian – dziennik błędów, historia użycia danych oraz zasadnicze użycie systemu
  7. Dystrybucja danych – Work flow – Office 365