Webinarium: NOWA DEFINICJA ROLI DYREKTORA IT: jak nowoczesne rozwiązania oraz technologia CLOUD pomagają odkryć na nowo rolę Dyrektora IT

NOWA DEFINICJA ROLI DYREKTORA IT: Jak nowoczesne rozwiązania oraz technologia CLOUD pomagają odkryć na nowo rolę Dyrektora IT

wypełnij formularz, aby obejrzeć zapis webinaru

Serdecznie zapraszamy na webinarium, które skierowane jest do wszystkich tych, którzy chcą zarządzać i organizować pracę przedsiębiorstwa, nadzorować bezpieczeństwo danych elektronicznych, zarządzać projektami wdrożeniowymi, tworzyć, rozliczać i kontrolować budżet informatyczny. A wszystko to w oparciu o aplikacje biznesowe spełniające najwyższe standardy wydajności, skalowalności i przede wszystkim bezpieczeństwa.

(czas trwania: 60 minut)

Czego się dowiesz?

Dowiedz się jak wykorzystać potencjał jednego z najbardziej nowoczesnych narzędzi controllingowych, aby zapewnić bezpieczeństwo przetwarzania danych firmowych. W jakich zadaniach możesz uzyskać wsparcie oraz, które z procesów zautomatyzować w przedsiębiorstwie.

 

Dla kogo jest to webinarium?

  • Dla Controllerów i Analityków Finansowych
  • Dla Dyrektorów Finansowych
  • Dla właścicieli i przedsiębiorców

Agenda Webinarium

  1. System Prophix – prezentacja dashboard’ów, modeli wielowymiarowych oraz ogólnych funkcjonalności (poznaj system, którego będzie dotyczył webinar: klik).
  2. Korzyści i usprawnienia w Twojej codziennej pracy – nauczymy Cię sprawnie implementować i zarządzać aktualnie realizowanymi w firmie procesami, oszczędzając Twój czas, dzięki wykonywaniu zadań w sposób bardziej efektywny, spełniający oczekiwania pracowników Twojej firmy.
  3. Cloud – zaawansowana infrastruktura w cenie systemu z pełnym pakietem bezpieczeństwa (sprawdź nasze rozwiązanie: klik).
  4. Źródła danych – Procesy zasilania danymi / Data Integration Service
  5. Bezpieczeństwo danych – zarządzanie dostępami użytkowników
  6. Śledzenie zmian – dziennik błędów, historia użycia danych oraz zasadnicze użycie systemu
  7. Dystrybucja danych – Work flow – Office 365

 

blank

Prowadzący

Arkadiusz Kaźmierczak
Konsultant Systemów BI/CPM

Arkadiusz Kazimierczak

Bartłomiej Nycz
Kierownik do spraw kluczowych klientów

Bartłomiej Nycz

Pracę w branży informatycznej traktuje, jako pasję oraz sposób na życie. Pracownik z udokumentowaną historią zawodową oraz wieloma listami referencyjnymi. Swoje umiejętności zdobywa od 2010 roku pracując na różnych wyspecjalizowanych stanowiskach. Ekspert w zakresie hurtowni danych, systemów operacyjnych, analiz i Business Intelligence. Absolwent Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania „Copernicus” we Wrocławiu na kierunku Sieci Komputerowe. Odpowiedzialny za szkolenia, wsparcie merytoryczne, techniczne i serwisowe.

 

Wykształcenie na kierunku bankowości i finansów, wieloletnie doświadczenie w sprzedaży systemów i usług IT oraz odpowiednie wyczucie potrzeb biznesowych, pozwala mu nawiązywać partnerskie relacje z przyszłymi i obecnymi klientami firmy Solemis. W życiu zawodowym, jak i prywatnym, uparcie dąży do osiągnięcia założonych celów.

 

Z kim współpracujemy?