Webinar Online

BUDŻET VS WYKONANIE

Czy błędna analiza może spowodować upadek firmy?

Podczas wydarzenia skupimy się na trudnościach jakie pojawiają się w organizacjach. Pokażemy, jak przygotować odpowiednie KPI, aby szybko weryfikować odchylenia w planie sprzedażowym oraz jak tworzyć współdzielone raporty. Podpowiemy jak przejść krok po kroku przez cały proces, aby generować większe zyski.

Już 13.06.2023 Godzina 11.00

Czego się dowiesz?

✅ Na jakie trudności natrafiają organizację w związku z zagadnieniem?
✅ Jak stworzyć współdzielony raport i wskaźniki KPI, które pozwolą na dokładną analizę sprzedaży? 
✅ Jak połączyć wykonanie z budżetem sprzedaży, aby generować większe zyski? 
✅ W jaki sposób podnieść efektywność wykorzystania narzędzia analitycznego w Twojej firmie, aby analitycy nie musieli spędzać godzin nad przygotowywaniem formatek? 

Prowadzący

Dariusz Bieniek

Dariusz Bieniek

Wiceprezes Solemis Group

„Z perspektywy biznesowej, najważniejszym aspektem w połączeniu wykonania sprzedaży z budżetem sprzedaży jest skuteczne wykorzystanie narzędzi analitycznych. Przede wszystkim, kluczowym krokiem jest skoncentrowanie się na tworzeniu współdzielonych raportów i wskaźników KPI. Firma będzie mogła dokładnie śledzić wyniki i porównywać je z założonym budżetem. To pozwoli firmie kontrolować i optymalizować swoje wyniki sprzedażowe, generując większe zyski i przewagę konkurencyjną na rynku”.

blank

Sebastian Kruca

Konsultant Business Intelligence

„Z perspektywy technicznej, istnieje kilka kluczowych aspektów, które są niezwykle istotne. Niezbędne jest właściwe skonfigurowanie i integracja systemów zarządzania i narzędzi analitycznych. Odpowiednie połączenie tych systemów umożliwi przesyłanie, przetwarzanie i analizę danych w czasie rzeczywistym, co jest kluczowe dla skutecznego monitorowania wykonania sprzedaży i porównywania go z założonym budżetem.”

Jakie trudności pojawiają się najczęściej?

 

  •  Problemy z połączeniem wykonania sprzedaży z budżetem sprzedaży.
  • Trudności w tworzeniu współdzielonych raportów i wskaźników KPI.
  • Brak spójności między planem budżetu a rzeczywistymi wynikami.
  • Trudności w monitorowaniu i dostępie do aktualnych danych.
  • Ograniczona dostępność narzędzi i zasobów analitycznych w organizacji.
blank
blank

Agenda Webinarium

  1. Czy błędna analiza może spowodować upadek firmy?
  2. Trudności związane z połączeniem wykonania i budżetu sprzedaży
  3. Przykłady modelowania danych w Power BI
  4. Modelowanie danych z kilku źródeł danych
  5. Jak stworzyć współdzielony raport i wskaźniki KPI

POŁĄCZ WYKONANIE Z BUDŻETEM SPRZEDAŻY I GENERUJ WIĘKSZE ZYSKI

Co Klienci mówią o współpracy z nami?

„Wdrożenie dość nietypowe, ponieważ odbyło się w czasie pandemii, w 100% online. Czy współpraca online wpływała na efektywność działań? Zdecydowanie nie, wszystko przebiegło sprawnie i bardzo szybko. System udało się wdrożyć w 2 miesiące!”

Iwona Łupińska - Mirka
Controller finansowy, Chiesi Poland

“PUE ENERGOBUD Leszno Sp. z o.o. potwierdza, że wszystkie prace zostały wykonane z pełną starannością, dzięki czemu ocenia firmę Solemis Group jako rzetelnego i kompetentnego partnera biznesowego”

Bożena Borowczyk
Główny Księgowy, Energobud Leszno Sp. z o.o.

“Solemis Group postawione mu zadania wykonał zgodnie z naszymi oczekiwaniami i postawionymi celami biznesowymi. Widoczne było pełne zaangażowanie zespołu wdrożeniowego w osiągnięcie wspólnego sukcesu”

Ewa Grudnik
Dyrektor Finansowy, AiC S.A.

“Efekty pracy spełniają wszystkie nasze wymagania. Rzetelność i profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków oraz terminowe wykonywanie prac to tylko niektóre z zalet pracowników, których zatrudnia firma. My sami dzięki nowym możliwościom i funkcjonalnościom poprawiliśmy sposób komunikowania się w firmie oraz realizacji zadań związanych z zamówieniami klientów a tym samym kontrolowaniem kosztów w procesie produkcji.”

Jacek Szwaluk
Szef działu Logistyki, Young Digital Planet S.A.

“Firma Solemis Group zrealizowała na rzecz Gdańskiej Stoczni “Remontowa” im. J.Piłsudskiego S.A. dostawę oprogramowania oraz wdrożenie hurtowni danych wraz z systemem do planowania i raportowania Prophix. Zrealizowany przez Solemis kontrakt został wykonany terminowo oraz zgodnie z warunkami zamówienia. Dotychczasowa współpraca z Solemis Group pozwala nam udzielić rekomendacji oraz polecić usługi firmy przyszłym zleceniodawcom”

Wiesław Szalk
Kierownik Działu Administrowania Systemami Informatycznymi, Gdańska Stocznia “REMONTOWA” im. J.Piłsudskiego S.A.

“Wdrożenie wykonane przez firmę Solemis Group przebiegło bardzo sprawnie. Widać, że Panowie mają olbrzymie doświadczenie w tego typu projektach. Ważne jest też to, że bez oporów dzielili się z nami swoją wiedzą, co pozwoliło nam w przyszłości samodzielnie wprowadzać zmiany w modelu i raportach”

Piotr Janaszek-Seydlitz
Dyrektor Finansowy, ENEL-MED S.A.

Chcesz poznać więcej opinii?

Z kim współpracujemy?