Webinarium: BUSINESS INTELLIGENCE DLA DYREKTORÓW HANDLOWYCH: Jak poprawnie wykorzystać analitykę biznesową i na jej podstawie podejmować strategiczne decyzje?

BUSINESS INTELLIGENCE DLA DYREKTORÓW HANDLOWYCH: Jak poprawnie wykorzystać analitykę biznesową i na jej podstawie podejmować strategiczne decyzje?

wypełnij formularz, aby obejrzeć zapis webinaru

Serdecznie zapraszamy na webinarium, które skierowane jest do wszystkich tych, którzy chcą samodzielnie tworzyć analizy, pulpity menedżerskie i raporty z dowolnych źródeł danych. Dzięki temu mogą podejmować trafne decyzje biznesowe, wspierać prace kontrolingowo-analityczne, zarządzać ryzykiem i prognozować wyniki. Praca z hurtownią danych w tzw. „jednej wersji prawdy”, to nowe możliwości w zarządzaniu wynikami sprzedaży przy współpracy z zarządem firmy oraz z innymi działami przedsiębiorstwa.

(czas trwania: 45 minut)

 

 

 

Czego się dowiesz?

 1. Wizualizacja danych – prezentacja danych z różnych źródeł w postaci przejrzystych i łatwych w odbiorze wykresów, analiz, map z możliwością drążenia.
 2. Prezentacja danych – różnorodność dostępnych wizualizacji umożliwiająca dopasowanie sposobu prezentacji i analizowania danych do indywidualnych oczekiwań. Prezentacje dynamicznie wyświetlające aktualne dane z bazy danych na dowolnych ekranach (zarówno stacjonarnych jak i mobilnych).
 3. Dystrybucja danych – tworzenie harmonogramów zadań pozwalające na automatyczne rozsyłanie raportów, analiz i powiadomień do wielu odbiorców.
 4. Bezpieczeństwo danych na poziomie licencji – szablony raportów zapewniające jednolity sposób raportowania, z uwzględnieniem uprawnień, które decydują o zakresie udostępnianych danych poszczególnych użytkownikom.

Dla kogo jest to webinarium?

 • Dla Controllerów 
 • Dla Dyrektorów Finansowych
 • Dla Dyrektorów Handlowych 

Agenda Webinarium

 

 1. Model wielowymiarowy – różne wersje planu sprzedaży.
 2. Budowa Procesu planowania sprzedaży.
 3. Podział i dystrybucja formatki planowania sprzedaży.
 4. Tworzenie scenariuszy sprzedażowych.
 5. Dystrybucja raportów, analiz sprzedażowych i odchylenia od planów.
 6. Analiza „What If?” scenariuszy planów sprzedażowych.
 7. Szybka weryfikacja planu sprzedaży.
blank

Prowadzący

blank
Kierownik do spraw kluczowych klientów

Bartłomiej Nycz

Wykształcenie na kierunku bankowości i finansów, wieloletnie doświadczenie w sprzedaży systemów i usług IT oraz odpowiednie wyczucie potrzeb biznesowych, pozwala mu nawiązywać partnerskie relacje z przyszłymi i obecnymi klientami firmy Solemis. W życiu zawodowym, jak i prywatnym, uparcie dąży do osiągnięcia założonych celów.

 

Z kim współpracujemy?