Webinarium: BUSINESS INTELLIGENCE DLA DYREKTORÓW HANDLOWYCH: Jak poprawnie wykorzystać analitykę biznesową i na jej podstawie podejmować strategiczne decyzje?

BUSINESS INTELLIGENCE DLA DYREKTORÓW HANDLOWYCH: Jak poprawnie wykorzystać analitykę biznesową i na jej podstawie podejmować strategiczne decyzje?

wypełnij formularz, aby obejrzeć zapis webinaru

Serdecznie zapraszamy na webinarium, które skierowane jest do wszystkich tych, którzy chcą samodzielnie tworzyć analizy, pulpity menedżerskie i raporty z dowolnych źródeł danych. Dzięki temu mogą podejmować trafne decyzje biznesowe, wspierać prace kontrolingowo-analityczne, zarządzać ryzykiem i prognozować wyniki. Praca z hurtownią danych w tzw. „jednej wersji prawdy”, to nowe możliwości w zarządzaniu wynikami sprzedaży przy współpracy z zarządem firmy oraz z innymi działami przedsiębiorstwa.

(czas trwania: 45 minut)

W trakcie webinaru omówione zostaną następujące zagadnienia:

  1. Wizualizacja danych – prezentacja danych z różnych źródeł w postaci przejrzystych i łatwych w odbiorze wykresów, analiz, map z możliwością drążenia.
  2. Prezentacja danych – różnorodność dostępnych wizualizacji umożliwiająca dopasowanie sposobu prezentacji i analizowania danych do indywidualnych oczekiwań. Prezentacje dynamicznie wyświetlające aktualne dane z bazy danych na dowolnych ekranach (zarówno stacjonarnych jak i mobilnych).
  3. Dystrybucja danych – tworzenie harmonogramów zadań pozwalające na automatyczne rozsyłanie raportów, analiz i powiadomień do wielu odbiorców.
  4. Bezpieczeństwo danych na poziomie licencji – szablony raportów zapewniające jednolity sposób raportowania, z uwzględnieniem uprawnień, które decydują o zakresie udostępnianych danych poszczególnych użytkownikom.