Webinarium: Controlling dla Dyrektorów Finansowych (CFO): Jak poprawić jakość i spójność danych oraz planować strategicznie na podstawie rzeczywistych danych

Controlling dla Dyrektorów Finansowych (CFO): Jak poprawić jakość i spójność danych oraz planować strategicznie na podstawie rzeczywistych danych

wypełnij formularz, aby obejrzeć zapis webinaru

 

Potrzebujesz narzędzia, które uprości w Twojej firmie planowanie budżetów z opcją różnych scenariuszy, z możliwością tworzenia planów na podstawie istniejących danych rzeczywistych, budżetowych oraz prognozowanych? Ponadto chcesz poprawić jakość i spójność danych oraz znacznie uprościć proces przygotowywania nowego budżetu na każdym poziomie hierarchicznym w organizacji? Zobacz jakie mamy dla Ciebie rozwiązanie. 

(czas trwania: 60 minut)

Czego się dowiesz?

Dowiedz się jak uprościć w swojej firmie planowanie budżetów z opcją różnych scenariuszy, tworzyć plany na podstawie istniejących danych rzeczywistych, budżetowych oraz prognozowanych. Popraw jakość i spójność danych oraz znacznie uprościć proces przygotowywania nowego budżetu na każdym poziomie hierarchicznym w organizacji.

 

Dla kogo jest to webinarium?

  • Dla Controllerów i Analityków Finansowych
  • Dla Dyrektorów Finansowych
  • Dla właścicieli i przedsiębiorców

Agenda Webinarium

 

  1. Model wielowymiarowy – różne wersje budżetu
  2. Budowa Procesu budżetowego
  3. Podział i dystrybucja formatki budżetowej
  4. Szybka weryfikacja budżetu
  5. Przygotowanie budżetu wieloletniego
  6. Tworzenie scenariuszy budżetowych, przy wykorzystaniu danych rzeczywistych, budżetowych i prognozowych.
  7. Porównanie wersji budżetowych z wersjami scenariuszy

 

blank

Prowadzący

Rentowność
Wiceprezes Solemis Group

Roman Zleśny

blank
Key Account Manager

Bartłomiej Nycz

W firmie Solemis Group odpowiada za rozwój i wdrażanie produktów CPM, Business Intelligence, strategię firmy oraz wsparcie handlowe. Ekspert w zakresie wdrożeń systemów informatycznych do budżetowania i planowania oraz analiz wielowymiarowych. W 2001 wyróżniony nagrodą „Sales Most Valuable Player” przyznanej przez Microsoft. Od 2006 roku uczestniczy we wdrożeniach rozwiązań controllingowych i Business Intelligence w średnich i dużych firmach w Polsce i Europie. Prowadzi aktualnie warsztaty informatyczne dla kontrolerów na studiach podyplomowych Uniwersytetu Gdańskiego i innych wyższych uczelniach Trójmiasta. Jest autorem wielu prezentacji, wykładów i artykułów eksperckich, m.in. w czasopiśmie „Controlling i Rachunkowość zarządcza”.

 

Wykształcenie na kierunku bankowości i finansów, wieloletnie doświadczenie w sprzedaży systemów i usług IT oraz odpowiednie wyczucie potrzeb biznesowych, pozwala mu nawiązywać partnerskie relacje z przyszłymi i obecnymi klientami firmy Solemis. W życiu zawodowym, jak i prywatnym, uparcie dąży do osiągnięcia założonych celów.

 

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY?