Webinarium: PLANOWANIE SPRZEDAŻY DLA DYREKTORÓW HANDLOWYCH: Jak skutecznie tworzyć plany i strategię sprzedażową oraz sprawnie nadzorować ich realizację?

PLANOWANIE SPRZEDAŻY DLA DYREKTORÓW HANDLOWYCH: Jak skutecznie tworzyć plany i strategię sprzedażową oraz sprawnie nadzorować ich realizację?

wypełnij formularz, aby obejrzeć zapis webinaru

Twoja frustracja rośnie, bo nie masz odpowiednich narzędzi do tworzenia planów oraz strategii sprzedażowej i nie możesz poprawnie nadzorować ich realizacji? Chciałbyś mieć możliwość inicjowania i podejmowania decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży przy współpracy z zarządem firmy oraz z innymi działami przedsiębiorstwa? Ten webinar jest właśnie dla Ciebie!

(czas trwania: 60 minut)

Czego się dowiesz?

Dowiedz się jak tworzyć plany i strategię sprzedażową oraz sprawnie nadzorować ich realizację. Odkryj potencjał w inicjowaniu i podejmowaniu decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży przy współpracy z zarządem firmy oraz z innymi działami przedsiębiorstwa. Zdobądź wiedzę jak zarządzać działem handlowym poprzez motywowanie, wyznaczanie celów zespołowych i indywidualnych, zachęcających podwładnych do aktywności.

 

Dla kogo jest to webinarium?

  • Dla Dyrektorów Handlowych
  • Dla Dyrektorów Finansowych
  • Dla managerów i kierowników

Agenda Webinarium

 

  1. Model wielowymiarowy – różne wersje planu sprzedaży.
  2. Budowa Procesu planowania sprzedaży.
  3. Podział i dystrybucja formatki planowania sprzedaży.
  4. Szybka weryfikacja planu sprzedaży.
  5. Analiza „What If?” scenariuszy planów sprzedażowych.
  6. Dystrybucja raportów, analiz sprzedażowych i odchylenia od planów.
blank

Prowadzący

Rentowność
Wiceprezes Solemis Group

Roman Zleśny

blank
Key Account Manager

Bartłomiej Nycz

W firmie Solemis Group odpowiada za rozwój i wdrażanie produktów CPM, Business Intelligence, strategię firmy oraz wsparcie handlowe. Ekspert w zakresie wdrożeń systemów informatycznych do budżetowania i planowania oraz analiz wielowymiarowych. W 2001 wyróżniony nagrodą „Sales Most Valuable Player” przyznanej przez Microsoft. Od 2006 roku uczestniczy we wdrożeniach rozwiązań controllingowych i Business Intelligence w średnich i dużych firmach w Polsce i Europie. Prowadzi aktualnie warsztaty informatyczne dla kontrolerów na studiach podyplomowych Uniwersytetu Gdańskiego i innych wyższych uczelniach Trójmiasta. Jest autorem wielu prezentacji, wykładów i artykułów eksperckich, m.in. w czasopiśmie „Controlling i Rachunkowość zarządcza”.

 

Wykształcenie na kierunku bankowości i finansów, wieloletnie doświadczenie w sprzedaży systemów i usług IT oraz odpowiednie wyczucie potrzeb biznesowych, pozwala mu nawiązywać partnerskie relacje z przyszłymi i obecnymi klientami firmy Solemis. W życiu zawodowym, jak i prywatnym, uparcie dąży do osiągnięcia założonych celów.