Demo

planowanie scenariuszowe

Demo: Planowanie scenariuszowe w systemie controllingowym

Planowanie scenariuszy to wybiegający w przyszłość proces, który edukuje liderów o możliwych przyszłych stanach firmy poprzez badanie potencjalnych wydarzeń w celu generowania strategicznych spostrzeżeń, które umożliwiają podejmowanie właściwych decyzji we właściwym czasie, zmniejszają ryzyko i maksymalizują możliwości. Biorąc pod uwagę dynamiczny charakter gospodarki, rynku i wewnętrznych wpływów, ten „najbardziej prawdopodobny” scenariusz, który zaplanowałeś, może już...
analiza rentowności

Demo: Analiza rentowności w systemie controllingowym

Kiedy podejmujesz decyzje, chcesz wiedzieć, że Twoje wybory utrzymują lub zwiększają rentowność Twojej firmy. Analizowanie i prognozowanie poziomów rentowności nie musi być czasochłonnym zgadywaniem. Gdy masz Prophix, który wspiera Twoje wysiłki, możesz ocenić rentowność swojej firmy i uzyskać nowy wgląd w wpływ swoich decyzji.
microsoft dynamics 365

Demo: MICROSOFT DYNAMICS 365 i PROPHIX

MICROSOFT DYNAMICS 365 + PROPHIX = ZAAWANSOWANA AUTOMATYZACJA FINANSOWA I ROZWÓJ DZIAŁALNOŚCI Microsoft Dynamics Business Central i Microsoft Dynamics for Finance and Operations to nowoczesne rozwiązania do planowania zasobów przedsiębiorstwa, które zostały zaprojektowane w celu usprawnienia procesów finansowych, podejmowania mądrzejszych decyzji i przyspieszenia rozwoju firmy.
kokpity menadżerskie

Demo: Kokpity menadżerskie w systemie controllingowym

Bądź zawsze na bieżąco i podejmuj lepsze decyzje biznesowe dzięki Dashboard Studio. Prophix Dashboard Studio zapewnia samoobsługowe pulpity nawigacyjne i wizualizacje bezpośrednio zintegrowane z danymi Prophix, zadaniami przepływu pracy, ogłoszeniami oraz zewnętrznymi adresami URL i bazami danych.
wizualizacja danych

Demo: Wizualizacja danych w systemie controllingowym

PROPHIX – SZYBSZE DECYZJE OPARTE NA INFORMACJI W CZASIE RZECZYWISTYM Wizualizacja danych w systemie controllingowym Prophix sprawiają, że praca z danymi jest łatwiejsza i bardziej intuicyjna dla wszystkich w Twojej firmie, szczególnie dla osób decyzyjnych. Dzięki dostępowi do informacji za pomocą jednego kliknięcia i uporządkowanemu wykrywaniu danych wizualnych możesz łatwo zobaczyć wartość swoich danych.
Wirtualny Analityk Finansowy

Demo: Wirtualny Analityk Finansowy w systemie controllingowym

BUDŻETUJ, PLANUJ I RAPORTUJ SZYBCIEJ I WYDAJNIEJ! Wyobraź sobie, że masz własnego Wirtualnego Analityka Finansowego, który jest w stanie pomóc Tobie przeczesywać ogromne ilości danych, wykrywać anomalie, zmniejszać ryzyko popełniania błędów, a dodatkowo nigdy nie weźmie nawet jednego dnia wolnego. Brzmi kusząco?
planowanie projektów

Demo: Planowanie projektów w systemie controllingowym

PROPHIX DAJE MOŻLIWOŚĆ STAŁEJ KONTROLI NAD WYKONYWANYMI PROJEKTAMI Dzięki funkcjom planowania projektów Prophix możesz monitorować swoje wydatki w budżecie, mierzyć wpływ swoich projektów na finanse i oceniać wydajność organizacji. Utrzymuj niskie koszty swoich projektów, aby uzyskać pozytywne efekty końcowe.  
planowanie sprzedaży

Demo: Planowanie sprzedaży w systemie controllingowym

PROPHIX DOSTARCZA WSPÓŁDZIELONY I ZINTEGROWANY PLAN SPRZEDAŻY Gdy stale analizujesz i raportujesz przychody, lepiej rozumiesz swoją rentowność i pozycję gotówkową. Planowanie sprzedaży i przychodów Prophix daje Twojej firmie siłę i wgląd w celu maksymalizacji zysków i zwiększenia wydajności sprzedaży w przyszłości.  
Konsolidacja finansowa w systemie controllingowym

Demo: Konsolidacja finansowa w systemie controllingowym

Konsolidacja finansowa firmy Prophix jest odskocznią do strategicznej analizy finansowej i lepszego podejmowania decyzji biznesowych. Dzięki ujednoliconemu rozwiązaniu do zarządzania wydajnością i konsolidacji finansowej Prophix, można łatwo skrócić czas poświęcony na sporządzanie skonsolidowanych sprawozdań finansowych, pozostawiając więcej czasu na dogłębną analizę danych i raportowanie dotyczące zarządzania.
Planowanie personelu w systemie controllingowym

Demo: Planowanie personelu w systemie controllingowym

Zobacz, jak uprościć planowanie personelu dzięki Prophix, aby uzyskać jasny obraz wszystkich kosztów związanych z personelem na dowolnym poziomie szczegółowości wymaganym przez organizację. Przepływ pracy i bezpieczeństwo Prophix są wyróżnione, aby pokazać, jak łatwo jest współpracować ze swoim zespołem, widząc jedynie informacje o wynagrodzeniach, które powinieneś zobaczyć. Po zakończeniu integracji danych z HRMS, centralizowane obliczenia Prophix są...
rozwój systemów

Demo: Prognozowanie w systemie controllingowym

Oprogramowanie Prophix umożliwia szybkie i bezbolesne generowanie prognoz (dziennych, tygodniowych, miesięcznych, rocznych), prognoz kroczących i ponownej prognozy, dzięki czemu masz jasny i stale aktualizowany obraz przyszłości. Prophix pomaga szybko dostosować się do zmieniających się warunków biznesowych i zapewnia, że ​​twoje plany i budżety będą zawsze odpowiednie.
planowanie gotówki w systemie controllingowym

Demo: Planowanie gotówki w systemie controllingowym

Planowanie gotówki, planowanie przepływu gotówki lub prognozowanie gotówki są niejednoznacznymi wyrażeniami i mogą oznaczać różne rzeczy dla różnych osób. Ogólnie rzecz biorąc, utworzenie bezpośredniego lub pośredniego rachunku przepływów pieniężnych jest próbą wyjaśnienia, skąd pochodzi gotówka i dokąd się ona trafiła. Planowanie przepływu gotówki, w teorii, jest zazwyczaj dość szczegółowe i pozwala finansom patrzeć w przyszłość tygodniami...
raportowanie i analizy w systemie controllingowym

Demo: Raportowanie i analizy w systemie controllingowym

Prophix oferuje kompleksowe rozwiązanie do raportowania i analizy finansowej, które zapewnia wgląd w wydajność twojej firmy, aby podjąć szybkie działania. Każdy raport Prophix jest wyposażony w narzędzia, które umożliwiają użytkownikom biznesowym przeprowadzanie analiz, dokumentowanie i śledzenie zmian oraz przechodzenie do szczegółów transakcji, a wszystko to w intuicyjnym, łatwym w użyciu interfejsie.  
Budżetowanie w systemie controllingowym

Demo: Budżetowanie w systemie controllingowym

Prophix zapewnia kontrolę nad procesem budżetowym, oszczędzając czas i eliminując frustrację. Niezależnie od tego, czy Twoje scenariusze budżetowe są proste, niezwykle złożone, czy gdzieś pomiędzy, Prophix pomoże ci poprawić efektywność, budżetować  spójnie i dokładnie, pozostawiając więcej czasu na sensowną analizę.