Prezentacje z naszego kanału YouTube – zasubskrybuj nasz kanał, a w między czasie zapraszamy do oglądania

System Controllingowy Prophix: Aktualizacja 2023.20

Podczas prezentacji omówimy funkcje, które pojawiły się w najnowszym wydaniu aktualizacji Prophix 2023.20
blank

System Controllingowy Prophix: Aktualizacja 2023.10

Podczas prezentacji omówimy funkcje, które pojawiły się w najnowszym wydaniu aktualizacji Prophix 2023.10
blank

System Controllingowy Prophix: Aktualizacja 22.4.0

Podczas prezentacji omówimy funkcje, które pojawiły się w najnowszym wydaniu aktualizacji Prophix 22.4.0.
blank

System Controllingowy Prophix: Aktualizacja 22.3.0

Podczas prezentacji omówimy funkcje, które pojawiły się w najnowszym wydaniu aktualizacji Prophix 22.3.0.
Prophix

System Controllingowy Prophix: Aktualizacja 22.2.0

Podczas prezentacji omówimy funkcje, które pojawiły się w najnowszym wydaniu aktualizacji Prophix 22.2.0.
blank

System Controllingowy Prophix: Aktualizacja 22.1.0

Podczas prezentacji omówimy funkcje, które pojawiły się w najnowszym wydaniu aktualizacji Prophix 22.1.0.
Fall Release Prophix

System Controllingowy Prophix: Fall Release 2021

Tym razem omówimy funkcje które pojawiły się w najnowszym wydaniu aktualizacji Prophix. Co ważne! Wszystkie powstały na podstawie uwag zgłaszanych przez użytkowników systemu!
Summer Release 2021

System Controllingowy Prophix: Summer Release 2021

Tym razem omówimy funkcje które pojawiły się w najnowszym wydaniu aktualizacji Prophix. Co ważne! Wszystkie powstały na podstawie uwag zgłaszanych przez użytkowników systemu!
Smart Client

System controllingowy Prophix – Nowe funkcje oraz porównanie z wersją Smart Client

Tym razem omówimy nowe funkcje w Prophix Web, a dokładniej pokazane zostaną różnice między wersją Prophix Web, a Smart Client. Jakie tematy poruszymy? Typowy dla przeglądarek interfejs; wiele analiz Ad-hoc w jednym czasie z tego samego modelu; nowy moduł do tworzenia konsoli menadżerskich (Dashboard); usprawniony mechanizm wprowadzania danych; łatwy dostęp również ze Smart Phone; ułatwienia...
Metody wyliczania kont

System controllingowy Prophix – Metody wyliczania kont (miary). CZĘŚĆ II

II część webinaru: funkcje systemu Prophix zapewniają miary potrzebne do tworzenia szczegółowych planów, a także elastyczność odzwierciedlającą ciągłe zmiany w firmie i branży. Podczas webinaru „Metody wyliczania kont (miary) w systemie Prophix”, omówiono: wykorzystanie formuł Excel w szablonach (Studio szablonu); silnik obliczeniowy w module Planowanie Szczegółowe; kalkulacje kont w wymiarze Wersja (Menedżer Modelu).
business intelligence targit

Przełomowe funkcje w Business Intelligence Targit Decision Suite 2021!

Najważniejsze aktualizacje, które oferuje nowa wersja systemu i które zostaną omówione podczas spotkania: Business Intelligence Targit Insight – będący nowym produktem, który zapewnia wgląd w zachowanie użytkowników, dokumenty i wykorzystanie danych; Sparametryzowane Role – które pozwalają na transfer parametrów i mapowanie do ról w celu ich wydajniejszej obsługi, a także umożliwiają indywidualizację tej samej roli...
Metody wyliczania kont

System controllingowy Prophix – Metody wyliczania kont (miary)

Funkcje systemu Prophix zapewniają miary potrzebne do tworzenia szczegółowych planów, a także elastyczność odzwierciedlającą ciągłe zmiany w firmie i branży. Podczas webinaru „Metody wyliczania kont (miary) w systemie Prophix”, omówiono: metody kalkulacji w kostce (Menedżer modelu); formuły obliczeniowe na raportach (Studio szablonu); proces Kalkulacji na szablonie (Menedżer procesu); silnik obliczeniowy w module Planowania Szczegółowego.
Zarządzanie KPI

System controllingowy Prophix – Zarządzanie KPI na konsoli menedżerskiej (Dashboard)

Podczas webinaru „System controllingowy Prophix – Zarządzanie KPI na konsoli menedżerskiej (Dashboard)”, omówimy: konstrukcja modelu do zarządzania KPI;  budowa wskaźników (Gauge) z Targetem;  zasilanie modelu KPI danymi z innych modeli; szablon rejestrowania wskaźników niefinansowych;  nowe funkcje w Dashbord: linia trendu i selekcja wymiaru na etykiecie oraz wykresie.
forecast

System controllingowy Prophix – Tworzenie prognoz kwartalnych (forecast)

Podczas webinaru „Tworzenie prognoz kwartalnych (forecast)”, omówimy: budżetowanie wersus prognozowanie; ustawianie wersji Prognoza z przenoszeniem danych z Wykonania i Budżetu; budowę uniwersalnych szablonów dla Budżetu i Prognoz; podział Budżetu rocznego na poszczególne miesiące w Prognozie; tworzenie wariantów Prognoz.
system controllingowy

System controllingowy Prophix – Dobre praktyki i ułatwienia w codziennym użytkowaniu systemu

Podczas webinaru „System controllingowy Prophix – dobre praktyki i ułatwienia w codziennym użytkowaniu systemu omówimy”: użycie alternatywnej hierarchii Czasu; tworzenie wersji Średnia z trzech ostatnich lat; budowę jednego uniwersalnego szablonu budżetowego dla wielu użytkowników.
alokacje

System controllingowy Prophix – Metody rozkładania danych (alokacje)

Podczas webinaru „Metody rozkładania danych (alokacje)”: poznasz definicję alokacji kosztów i rodzaje kluczy podziałowych; omówimy funkcje rozkładania danych w Analizie Ad-Hoc; dowiesz się jak tworzyć klucze podziałowe ilościowe i wartościowe; zobaczysz kreator tworzenia alokacji za pomocą procesu Infoflex; poznasz zastosowanie wymiary Alokacji w Planowaniu Szczegółowym.
Tworzenie modeli planowania szczegółowego

System controllingowy Prophix – Tworzenie modeli planowania szczegółowego

Podczas webinaru „Tworzenie modeli planowania szczegółowego”: poznasz definicję obiektu planowania; zobaczysz jak tworzyć modele typu Planowanie Szczegółowe; nauczysz się układać atrybuty obiektu; dowiesz się jak definiować kalkulacje na bazie atrybutów obiektu; przeanalizujemy projektowanie tabel wprowadzania budżetów; pokażemy łączenie z modelem typu Planowania Ogólnego.
prophix

System controllingowy Prophix – Kierunki rozwoju systemu Prophix

Wykorzystując najnowsze technologie sztucznej inteligencji (AI) i płynnie integrując się z aplikacjami biznesowymi, Twórcy systemu chcą uczynić Prophix jeszcze bardziej inteligentnym, bardziej naturalnym i łatwiejszym w użyciu. Zobacz, co nas czeka w najbliższej przyszłości ze strony producenta.
Budowanie modeli wielowymiarowych

System controllingowy Prophix – Budowanie modeli wielowymiarowych (Kostki OLAP)

Podczas szkolenia „Budowanie modeli wielowymiarowych (Kostki OLAP)” dowiesz się jak… definiować struktury modeli (rodzaje kostek i typy wymiarów); importować elementy wymiarów z plików (Excel, txt); grupować i ustawiać hierarchię wymiarów (domyślna i alternatywna); edytować formuły w wymiarze Konta; tworzyć nazwane zestawy z elementów wymiaru; działać w eksploratorze dokumentów z katalogiem Pliki procesów.
Tworzenie raportów i szablonów

System controllingowy Prophix – Tworzenie raportów i szablonów

Podczas szkolenia „Tworzenie raportów i szablonów” poznasz praktyczne TIPS&TRICKS dla funkcji… wstawiania i resetowania widoku danych; klonowania elementów wymiaru; grupowania stron; wstawiania wykresów; wstawiania automatycznych tekstów; wywoływania raportów połączonych.
konsole menadżerskie

System controllingowy Prophix – Konsole Menadżerskie

Podczas szkolenia „Konsole Menadżerskie”: poznasz kluczowe wskaźniki wydajności (KPI); zobaczysz jak przypisywać uprawnienia do konsoli; dowiesz się jak projektować układ konsoli; nauczysz się tworzyć kafelki: ogłoszenia, iRamka, etykieta, wykres, ulubione, workflow; dowiesz się jak zarządzać ulubionymi dokumentami Prophix.
analizy ad-hoc

System controllingowy Prophix – Analizy Ad-Hoc

Podczas szkolenia „Analizy Ad-Hoc” dowiesz się, jak: tworzyć wiele analiz z modelu w tym samym czasie; edytować stronę analizy i szybko się po niej poruszać; wprowadzać, formatować i korygować dane aby przestawiały rzetelne analizy; skutecznie drążyć dane, aby uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.