Webinaria na żądanie – wypełnij formularz i obejrzyj wybrany webinar

Webinarium: KONSOLIDACJA FINANSOWA: Zautomatyzuj swoje najbardziej czasochłonne procesy i uzyskaj prawdziwy obraz swoich finansów

Serdecznie zapraszamy na webinarium, które skierowane jest do wszystkich tych, którzy chcą zautomatyzować konsolidację danych z dowolnej liczby systemów źródłowych i wyeliminować zadania ręczne, łącząc wszystkie informacje w celu usprawnienia procesów finansowych.
microsoft dynamics 365

Webinarium: MICROSOFT DYNAMICS 365 BUSINESS CENTRAL ONLINE – SOLEMIS PACK: Twój system ERP gotowy już w 30 dni!

Rozwiązanie Microsoft Dynamics 365 Business Central Online – Solemis Pack to najnowsza propozycja w ofercie naszej firmy. Co ją wyróżnia? Dlaczego warto wdrożyć system w gotowym pakiecie, nie kupując dodatkowego serwera i nie tracąc na bezpieczeństwie Twoich danych? Zapraszamy na webinar, dzięki któremu dowiesz się, jak szybko i skutecznie wdrożyć w swojej firmie system ERP.
cloud

Webinarium: NOWA DEFINICJA ROLI DYREKTORA IT: jak nowoczesne rozwiązania oraz technologia CLOUD pomagają odkryć na nowo rolę Dyrektora IT

Jeżeli Twoje problemy biznesowe osiągnęły maksimum frustracji i nie wiesz co robić, to dobrze trafiłeś. Obejrzyj webinar i przekonaj się, że w łatwy sposób możesz zarządzać i organizować pracę przedsiębiorstwa, nadzorować bezpieczeństwo danych, zarządzać projektami wdrożeniowymi, tworzyć i kontrolować budżet informatyczny. A wszystko to w oparciu o aplikacje spełniające najwyższe standardy wydajności, skalowalności i bezpieczeństwa.
microsoft dynamics 365 business central

Webinarium: REWOLUCJA W SYSTEMACH ERP, CZYLI MICROSOFT DYNAMICS 365 BUSINESS CENTRAL Kompleksowe zarządzanie Twoją firmą w technologii CLOUD.

Chcesz kontrolować kluczowe obszary biznesowe w swojej firmie? Analizować dane, wyciągać poprawne wnioski i na ich podstawie podejmować trafne decyzje biznesowe? Dzięki systemowi Microsoft Dynamics 365 Business Central rozwiniesz swoje przedsiębiorstwo i będziesz pracować na nowoczesnym i skalowalnym narzędziu. Obejrzyj webinar i daj nam znać o swoich potrzebach! 
business intelligence dla dyrektorów handlowych

Webinarium: BUSINESS INTELLIGENCE DLA DYREKTORÓW HANDLOWYCH: Jak poprawnie wykorzystać analitykę biznesową i na jej podstawie podejmować strategiczne decyzje?

Od jak dawna myślisz o tym, że chciałbyś samodzielnie tworzyć analizy, pulpity menedżerskie i raporty z dowolnych źródeł? Dzięki temu mógłbyś podejmować trafne decyzje biznesowe, wspierające prace kontrolingowo-analityczne oraz zarządzać ryzykiem i prognozować wyniki. Praca z „jedną wersją prawdy”, to nowe możliwości w zarządzaniu wynikami sprzedaży – sprawdź co przygotowaliśmy. 
planowanie sprzedaży

Webinarium: PLANOWANIE SPRZEDAŻY DLA DYREKTORÓW HANDLOWYCH: Jak skutecznie tworzyć plany i strategię sprzedażową oraz sprawnie nadzorować ich realizację?

Twoja frustracja rośnie, bo nie masz odpowiednich narzędzi do tworzenia planów oraz strategii sprzedażowej i nie możesz poprawnie nadzorować ich realizacji? Chciałbyś mieć możliwość inicjowania i podejmowania decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży przy współpracy z zarządem firmy oraz z innymi działami przedsiębiorstwa? Ten webinar jest właśnie dla Ciebie!
controlling

Webinarium: Controlling dla Dyrektorów Finansowych (CFO): Jak poprawić jakość i spójność danych oraz planować strategicznie na podstawie rzeczywistych danych

Potrzebujesz narzędzia, które uprości w Twojej firmie planowanie budżetów z opcją różnych scenariuszy, z możliwością tworzenia planów na podstawie istniejących danych rzeczywistych, budżetowych oraz prognozowanych? Ponadto chcesz poprawić jakość i spójność danych oraz znacznie uprościć proces przygotowywania nowego budżetu na każdym poziomie hierarchicznym w organizacji? Zobacz jakie mamy dla Ciebie rozwiązanie. 
planowanie sprzedaży

Webinarium: Generuj większe przychody, dzięki skutecznemu planowaniu sprzedaży!

Na pewno zdajesz sobie sprawę, jak ważne jest trzymanie ręki na pulsie w organizacji. Możliwe jest to poprzez monitorowanie sprzedaży, wyznaczanie celów oraz generowanie przychodów. Jak robić to skutecznie? Zapraszamy do obejrzenia nagrania video. (czas trwania: 50 minut) Z webinaru dowiesz się jak: uzyskać lepszy wgląd w swoje przychody; poprawić dokładność rozpoznawania przychodów; porównywać wyniki...
microsoft dynamics 365

Webinarium: System Microsoft Dynamics 365 – prezentacja systemu

System Microsoft Dynamics 365, to rozwiązanie, które pozwala na integrację informacji biznesowych z całego przedsiębiorstwa. Możesz zatem prowadzić swoją firmę z poziomu jednego narzędzia. Julia Michalik, Młodszy Konsultant ds. systemów ERP w firmie Solemis, w przygotowanym webinarze, opowiada o podstawowych funkcjonalnościach systemu. Udogodnienia te skutecznie wspierają codzienną pracę przedsiębiorców.
targit

Webinarium: System Business Intelligence TARGIT – nowy wymiar analiz

Szukasz rozwiązania Business Intelligence, który ułatwi Twoją codzienną pracę i pozwoli odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania związane z biznesem ? Potrzebujesz zaawansowanym raportów, analiz? Obejrzyj webinar i przekonaj się, że Targit to odpowiedź na Twoje potrzeby. 
prophix cpm

Webinarium: System PROPHIX – czym jest i do czego służy?

Chcesz poznać możliwości systemu controllingowego Prophix ? Dowiedzieć się czy jest to rozwiązanie właśnie dla Twojego przedsiębiorstwa? Zapraszamy na webinar przygotowany przez Bartłomieja Nycz, Menadżer ds. Kluczowych Klientów. Zobaczysz czym jest Prophix, do czego służy i dlaczego jest uznawany przez Gartner jako najlepsze narzędzie CPM na rynku. 
dashboard

Webinarium: System PROPHIX – panel nawigacyjny – dashboard

Bartłomiej Nycz, Menadżer ds. Kluczowych Klientów przedstawia system controllingowy Prophix. Podczas webinaru prezentuje panel nawigacyjny/dashboard i przedstawia podstawowe możliwości systemu, będące wstępem do bardziej zaawansowanej analityki. Zapraszamy do oglądania!