Webinarium: Pracuj efektywnie w Power BI – jak połączyć wykonanie z budżetem sprzedaży?

Webinarium online

Pracuj efektywnie w Power BI

Korzystasz już z narzędzia analitycznego Power BI, ale natrafiłeś na trudności w modelowaniu danych? Być może zastanawiasz się jak połączyć budżet sprzedaży z wykonaniem? To spotkanie jest dla Ciebie! Skorzystaj ze wsparcia doświadczonego partnera i pokonaj napotkane trudności.

 

Czego się dowiesz?

 • Jak w łatwy sposób współdzielić analizy z innymi użytkownikami w Power BI? 

 • Jak połączyć wykonanie sprzedaży z budżetem sprzedaży? 

 •  Jak stworzyć współdzielony raport i wskaźniki KPI?

 • Jak pokonać trudności, które nie pozwalają Ci na dokładną analizę danych.

 • W jaki sposób podnieść efektywność wykorzystania narzędzia analitycznego w Twojej firmie? 

Dla kogo jest to webinarium?

 • Dla Controllerów i Analityków Finansowych
 • Dla Specjalistów i Inżynierów IT
 • Dla Dyrektorów Finansowych

Agenda Webinarium

 1. Kiedy Power BI Desktop, a kiedy Power BI Online (subskrypcja)?
 2. Przykłady modelowania danych w Power BI
 3. Modelowanie danych z kilku źródeł danych
 4. Jak stworzyć współdzielony raport i wskaźniki KPI
blank

Prowadzący

Dariusz Bieniek
Wiceprezes Solemis Group

Dariusz Bieniek

W firmie Solemis Group odpowiada za rozwój i wdrażanie produktów klasy ERP, Business Intelligence oraz wsparcie i współpracę z kluczowymi Klientami. Jest ekspertem w zakresie zarządzania projektami wdrożeniowymi z ogromnym doświadczeniem w dziedzinach Business Intelligence, ERP, CPM, CRM. Ma na swoim koncie wiele wdrożeń systemów zakończonych sukcesem, posiada szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną, jest doskonałym mówcą, negocjatorem oraz zarządzającym personelem. Zdobyte doświadczenie oraz wiedza potwierdzona licznymi certyfikatami owocują bardzo dobrą znajomością oczekiwań Klientów na połączeniu biznesu z technologią IT.

 

blank
Konsultant Business Intelligence

Sebastian Kruca

Absolwent Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończył również studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej w Gdyni na kierunku Inżynieria Danych. W dotychczasowej karierze związany z analizą danych finansowych i controllingiem oraz automatyzacją związanych z nimi procesów po przez narzędzia BI. W Solemis zajmuje stanowisko Konsultanta ds. Business Intelligence. Stale poszukujący nowych źródeł wiedzy, kreatywny i dbający o szczegóły. Prywatnie zainteresowany piłką nożną, filmem i historią.

Co powiedział klient?

„Wdrożenie dość nietypowe, ponieważ odbyło się w czasie pandemii, w 100% online. Czy współpraca online wpływała na efektywność działań? Zdecydowanie nie, wszystko przebiegło sprawnie i bardzo szybko. System udało się wdrożyć w 2 miesiące!”

Iwona Łupińska - Mirka
Controller finansowy, Chiesi Poland

“PUE ENERGOBUD Leszno Sp. z o.o. potwierdza, że wszystkie prace zostały wykonane z pełną starannością, dzięki czemu ocenia firmę Solemis Group jako rzetelnego i kompetentnego partnera biznesowego”

Bożena Borowczyk
Główny Księgowy, Energobud Leszno Sp. z o.o.

“Solemis Group postawione mu zadania wykonał zgodnie z naszymi oczekiwaniami i postawionymi celami biznesowymi. Widoczne było pełne zaangażowanie zespołu wdrożeniowego w osiągnięcie wspólnego sukcesu”

Ewa Grudnik
Dyrektor Finansowy, AiC S.A.

“Efekty pracy spełniają wszystkie nasze wymagania. Rzetelność i profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków oraz terminowe wykonywanie prac to tylko niektóre z zalet pracowników, których zatrudnia firma. My sami dzięki nowym możliwościom i funkcjonalnościom poprawiliśmy sposób komunikowania się w firmie oraz realizacji zadań związanych z zamówieniami klientów a tym samym kontrolowaniem kosztów w procesie produkcji.”

Jacek Szwaluk
Szef działu Logistyki, Young Digital Planet S.A.

“Firma Solemis Group zrealizowała na rzecz Gdańskiej Stoczni “Remontowa” im. J.Piłsudskiego S.A. dostawę oprogramowania oraz wdrożenie hurtowni danych wraz z systemem do planowania i raportowania Prophix. Zrealizowany przez Solemis kontrakt został wykonany terminowo oraz zgodnie z warunkami zamówienia. Dotychczasowa współpraca z Solemis Group pozwala nam udzielić rekomendacji oraz polecić usługi firmy przyszłym zleceniodawcom”

Wiesław Szalk
Kierownik Działu Administrowania Systemami Informatycznymi, Gdańska Stocznia “REMONTOWA” im. J.Piłsudskiego S.A.

“Wdrożenie wykonane przez firmę Solemis Group przebiegło bardzo sprawnie. Widać, że Panowie mają olbrzymie doświadczenie w tego typu projektach. Ważne jest też to, że bez oporów dzielili się z nami swoją wiedzą, co pozwoliło nam w przyszłości samodzielnie wprowadzać zmiany w modelu i raportach”

Piotr Janaszek-Seydlitz
Dyrektor Finansowy, ENEL-MED S.A.

Z kim współpracujemy?

Poszukujesz wsparcia w zakresie analiz i raportów?