Zarządcza konsolidacja finansowa i rozliczanie kosztów projektów – wdrożenie w firmie Digital Virgo

Miło nam poinformować że zakończyliśmy wdrożenie systemu CPM Prophix w Grupie Digital Virgo. Jest to wiodący dostawca mobilnych usług dodanych w Polsce i na Słowacji. Grupa działa w kilkunastu krajach położonych na czterech kontynentach. Jej głównymi klientami są: T-Mobile, Orange czy Biedronka.

Zakresem wdrożenia zostały objęte obszary konsolidacji finansowej grupy i raportowania wyniku na projekty, produkty itd. Głównymi czynnikami sukcesu było: precyzyjne zdefiniowanie celów wdrożenia i oczekiwań wobec projektu, zaangażowany i decyzyjny szef projektu po stronie klienta oraz ścisła i bieżąca współpraca zespołów projektowych po obu stronach. Korzyści jakie otrzymał klient to przede wszystkim: automatyzacja konsolidacji finansowej w układach menedżerskich i bieżący dostęp do wyniku grupy i pojedynczych spółek , rozszerzenie możliwości analitycznych związanych z prowadzonymi projektami, szczególnie związanych z kontrolą ich realizacji i związanymi z tym kosztami, uproszczenie pracy związanej z łączeniem danych z wielu krajów oraz ujawnienie możliwości optymalizacji dekretacji kosztów.

 

Projekt został ukończony po 4 miesiącach i w związku z tym bardzo dziękujemy wszystkim pracownikom Digital Virgo za ich aktywność i zaangażowanie.

Szczegóły dotyczące wdrożenia i list referencyjny znajdziecie Państwa w zakładce KLIENCI.

Kategorie

 SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ZADZWOŃ 58 661-22-22 lub napisz do nas

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Solemis Group Sp. z o.o z siedzibą w Gdyni, przy ulicy Kłajpedzkiej 7f informacji handlowo-marketingowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2010 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) oraz przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Zbieranie danych odbywa się na zasadzie pełnej dobrowolności. *

Please wait...