Zarządcza konsolidacja finansowa i rozliczanie kosztów projektów – wdrożenie w firmie Digital Virgo

Miło nam poinformować że zakończyliśmy wdrożenie systemu CPM Prophix w Grupie Digital Virgo. Jest to wiodący dostawca mobilnych usług dodanych w Polsce i na Słowacji. Grupa działa w kilkunastu krajach położonych na czterech kontynentach. Jej głównymi klientami są: T-Mobile, Orange czy Biedronka.

Zakresem wdrożenia zostały objęte obszary konsolidacji finansowej grupy i raportowania wyniku na projekty, produkty itd.

Głównymi czynnikami sukcesu było:

  • precyzyjne zdefiniowanie celów wdrożenia i oczekiwań wobec projektu,
  • zaangażowany i decyzyjny szef projektu po stronie klienta oraz ścisła,
  • bieżąca współpraca zespołów projektowych po obu stronach.

Korzyści jakie otrzymał klient to przede wszystkim:

  • automatyzacja konsolidacji finansowej w układach menedżerskich,
  • bieżący dostęp do wyniku grupy i pojedynczych spółek,
  • rozszerzenie możliwości analitycznych związanych z prowadzonymi projektami, szczególnie związanych z kontrolą ich realizacji i związanymi z tym kosztami,
  • uproszczenie pracy związanej z łączeniem danych z wielu krajów,
  • ujawnienie możliwości optymalizacji dekretacji kosztów.

Projekt został ukończony po 4 miesiącach i w związku z tym bardzo dziękujemy wszystkim pracownikom Digital Virgo za ich aktywność i zaangażowanie.

Szczegóły dotyczące wdrożenia i list referencyjny znajdziecie Państwa w zakładce KLIENCI.

solemis group
Solemis Group

Twoja firma nieustannie się zmienia, więc narzędzia Twojej firmy powinny zmieniać się razem z nią. Oferujemy wsparcie dla przedsiębiorstw, pomagamy poprawić rentowność i minimalizować ryzyko utraty czasu na powtarzalne zadanie, na których cierpi rozwój. Współpracujemy z dostawcami rozwiązań do budżetowania i nowoczesnego controllingu oraz Business Intelligence, czyli szerokorozumianych analiz i raportowania. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie zarządzania efektywnością i rentownością przedsiębiorstw. Pozwól swojej firmie na rozwinięcie skrzydeł i zaskocz konkurencję już dziś.

 

Zobacz wszystkie artykuły

Zapisz się do newslettera

Zarejestruj się, aby otrzymywać informacje o najnowszych artykułach na blogu

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Solemis Group Sp. z o.o z siedzibą w Gdyni, przy ulicy Kłajpedzkiej 7f informacji handlowo-marketingowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2010 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) oraz przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Zbieranie danych odbywa się na zasadzie pełnej dobrowolności. *

CAPTCHA
Please wait...