Zobacz za co inni użytkownicy kochają i doceniają system Prophix

Jeśli dowiedzieliśmy się czegoś w 2020 r., to tego, że rozwiązania takie jak oprogramowanie do zarządzania wydajnością przedsiębiorstw są niezbędne. W obliczu niepewności, firmy muszą mieć możliwość łatwego planowania z poczuciem, że będą wiedzieli „co, jeśli…”.

Żyjemy w czasach, kiedy opinie innych są dla nas bardzo ważne i często decydują o wyborze usługi/programu/towaru itd.  Zatem naturalnym jest, że zainteresowani szukający oprogramowania finansowego, chcą mieć potwierdzenie od innych użytkowników.

Aby sprostać tym oczekiwaniom, TrustRadius i G2 dokonały oceny setek dostawców, aby znaleźć najlepszych i najlepiej rokujących w różnych kategoriach, w tym również systemy do zarządzania wydajnością przedsiębiorstwa (CPM).

Dzięki szczegółowym recenzjom pozostawionym przez zadowolonych klientów, Prophix otrzymał w ostatnich tygodniach liczne nagrody od obu witryn z recenzjami.

 

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego specjaliści ds. finansów ufają, że Prophix wspiera ich sukces biznesowy.

 

TrustRadius

Prophix i my jako jedyny dystrybutor w Polsce, jesteśmy podekscytowani i zaszczyceni mogąc poinformować, że otrzymaliśmy najlepszy noty, jeżeli chodzi o funkcje, użyteczność, obsługę klienta i funkcji, od TrustRadius w kategorii oprogramowania finansowego.

 

Z wynikiem 8,6 na 10 i ponad 191 recenzjami ), Prophix otrzymał jedną z najwyższych ocen w społeczności TrustRadius za oprogramowanie, które jest skuteczne i użyteczne, ale także wygodne dla konsumentów i dostępne dla nowych użytkowników.

Aby zwyciężyć w kategorii za najlepszy zestaw funkcji, każda nominowana organizacja musiała w ubiegłym roku otrzymać 10 recenzji TrustRadius, które zawierały konkretną wzmiankę o zestawie funkcji ich produktów. Zwycięzcy musieli również uplasować się na trzech najwyższych pozycjach w swojej kategorii pod względem odsetka pozytywnych odpowiedzi uzyskanych w tym roku. Zespół badawczy TrustRadius przeprowadził również dodatkową weryfikację poprzez analizę przeglądu tekstu.

 

Pochwały od klientów obejmowały:

„Używamy Prophix od nieco ponad dwóch lat. Świetnie się pracowało z zespołem wdrożeniowym. Zrozumieli, jakie możliwości ma Prophix i jak dopasować go do naszych potrzeb. Kiedy już zaczęliśmy działać, zespół obsługi klienta był doskonałym źródłem odpowiedzi na pytania ”.

Tom Samuelson, analityk finansowy, Milo’s Tea Company

 

„Doskonały do ​​budżetowania, gdy w całej organizacji wymaganych jest wiele danych wejściowych. Posiadanie szablonów Excela jest bardzo pomocne dla osób, które nie chcą wprowadzać zmian i nie uczą się nowego oprogramowania. Dane są przechowywane wydajnie i można je łatwo przeprowadzić ad hoc. Prophix jest bardzo łatwy w użyciu i ma ładny interfejs ”.

Dan H., starszy analityk finansowy, Moneris

 

„Korzystamy z Prophix do planowania nakładów inwestycyjnych i zarządzania projektami, w tym do analizy odchyleń w porównaniu z rzeczywistym, wewnętrznym raportowaniem i skonsolidowanym raportowaniem zewnętrznym. Prophix zastępuje czasochłonne procesy programu Excel w celu tworzenia złożonych raportów. Przepływy pracy usprawniają miesięczne procesy i obsługują wielopoziomowe zatwierdzenia. ”

Albert K., księgowy, Community Playthings

 

Klienci dzielą się swoimi szczerymi opiniami na temat Prophix na TrustRadius – przeczytaj recenzje ).

 

G2

Niedawno G2 opublikowało raport Grid® z zimy 2021 r. do budżetowania i prognozowania oraz indeks użyteczności przedsiębiorstwa do zarządzania wydajnością przedsiębiorstwa.

G2 ocenia produkty i dostawców na podstawie recenzji zebranych od ich społeczności użytkowników, a także danych zagregowanych ze źródeł internetowych i sieci społecznościowych. Razem wyniki te są mapowane na G2 Grid® ) , którego można używać do porównywania produktów, usprawniania procesu zakupu i identyfikowania najlepszych produktów na podstawie doświadczeń innych użytkowników.

Dzięki wysokim ocenom użytkowników G2 i silnej obecności na rynku, znaleźliśmy się w Kwadrancie Liderów G2 Grid®. Otrzymaliśmy również kilka innych odznak, w tym:

blank

Recenzje klientów podkreślały funkcjonalność Prophix, łatwość obsługi i obsługę klienta:

 „Uwielbiam funkcjonalność tego, co zapewnia. Raporty są piękne i dokładne. System jest łatwy do nauczenia i utrzymania. Wdrożenie było łatwe, a system doskonale integruje się z wieloma różnymi ERP. Wszyscy nasi użytkownicy zostali również profesjonalnie przeszkoleni przez specjalistów. Jest przyjazny dla użytkownika, a menedżerowie są bardziej właścicielami, są proaktywni, przyglądając się aktualnym liczbom, a nie reaktywni ”.

Kristen C.

 

„Znacznie skrócony proces na koniec miesiąca. Dość intuicyjny w użyciu, gdy używasz systemu nawet tylko przez chwilę. Zespół ds. sukcesu klienta świetnie radzi sobie z doradztwem i zapewnia indywidualne wsparcie podnoszącym umiejętności administratorów. Ten system ma ogromny potencjał i cieszę się spędzaniem czasu na myśleniu o tym, jak system mógłby rozwiązać problemy, których doświadczamy jako organizacja. ”

Thomas S.

 

Zobacz, jak oprogramowanie PROPHIX do zarządzania wydajnością przedsiębiorstwa (CPM) wypada w porównaniu z G2. )

 

Więcej porad od rówieśników

Dzięki 131 recenzjom na ten temat w G2 i 191 na TrustRadius, możesz znaleźć porady innych liderów finansowych w swojej branży.

Nie byłoby to możliwe bez oddanych i ciężko pracujących użytkowników, którzy pomogli osiągnąć jeden z najwyższych wyników w zakresie satysfakcji klientów w branży.

Doceniamy każdego klienta, który poświęcił trochę czasu, aby podzielić się swoim doświadczeniem z prophix z nami i innymi specjalistami finansowymi pragnącymi przekształcić swoje biuro finansowe.

 

Zobacz, dlaczego ludzie kochają Prophix na naszej stronie z opiniami klientów.

 

Jak oceniasz przeczytaną treść?

Średnia ocena: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Ten post nie został jeszcze oceniony. Bądź pierwszy!

solemis group
Solemis Group

Twoja firma nieustannie się zmienia, więc narzędzia Twojej firmy powinny zmieniać się razem z nią. Oferujemy wsparcie dla przedsiębiorstw, pomagamy poprawić rentowność i minimalizować ryzyko utraty czasu na powtarzalne zadanie, na których cierpi rozwój. Współpracujemy z dostawcami rozwiązań do budżetowania i nowoczesnego controllingu oraz Business Intelligence, czyli szeroko rozumianych analiz i raportowania. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie zarządzania efektywnością i rentownością                                                        przedsiębiorstw. Pozwól swojej firmie na rozwinięcie skrzydeł i zaskocz                                                                  konkurencję już dziś.

 

Zobacz wszystkie artykuły