Odkryj 5 kluczowych zalet inwestycji w nowoczesny system do RAPORTOWANIA I ANALITYKI
NASZA MISJA

Umacniamy sukces Twojej firmy łącząc doświadczenie pracowników z systemami światowej klasy

Zespół Solemis
Zespół Solemis

Naszą siłą są ludzie

Od blisko 40 lat specjalizujemy się w rozwiązaniach dla biznesu. Rozumiemy potrzeby naszych klientów i wiemy, jak je rozwiązywać.

Rozwiązujemy problemy biznesowe przedsiębiorstw w oparciu o najnowsze technologie informatyczne, które zwiększają efektywność i konkurencyjność.

NASZA WIZJA

Być ekspertem w dziedzinie wdrażania najlepszych rozwiązań do zarządzania procesami i efektywnością przedsiębiorstw.

Główne obszary naszych kompetencji i wdrażanych rozwiązań to: planowanie i budżetowanie (FPA), raportowanie i analityka biznesowa (BI), systemy zarządzania (ERP) oraz integracja danych i systemów informatycznych.

Zaufało nam kilka tysięcy firm m.in. Grupa Żywiec, Gdańska Stocznia Remontowa, Autopay, Inter Cars, Animex, Iglotex, Skok Stefczyka, PKO BP, EFL, Bacardi Martini. Jesteśmy kluczowym partnerem biznesowym firm Microsoft, Prophix, Targit, które są liderami na rynku rozwiązań CPM, BI i ERP według Gartner Group i BARC. Realizowaliśmy projekty dla firm w różnych branżach dzięki czemu rozumiemy potrzeby i oczekiwania każdego biznesu. Wyróżniamy się ogromną wiedzą oraz bardzo wysokim poziomem opieki technicznej i zadowolenia klientów.

Dołącz do naszego zespołu!

Poszukujesz miejsca, w którym rozwiniesz swoje skrzydła
i zdobędziesz doświadczenie? 

join

Nasze doświadczenie wynika z 40 letniej historii

1986

Powstaje firma Studio Usług Komputerowych “Studio Usług Komputerowych SAMBA”, jedna z pierwszych prywatnych firm branży IT w Polsce, tworzymy dział oprogramowania inżynierskiego.

Historia firmy Solemis
SM-BOSS targi
1992

Wprowadzamy na rynek pierwsze zintegrowane systemy do zarządzania przedsiębiorstwem SM-FIRMA i system klasy ERP SM-BOSS. Tworzymy oprogramowanie inżynierskie w technologii "windows".

1995

Podpisujemy umowę o lokalizacji i dystrybucji oprogramowania Dynamics z amerykańską firmą Great Plains Software i wydajemy pierwszą na rynku polskim aplikację ERP pracującą w środowisku Windows na bazie Microsoft SQL Server.

Historia firmy Solemis
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
2000

Firma Microsoft przejmuje firmę Great Plains Software i staje się naszym udziałowcem w Polsce, przyjmujemy nazwę Great Plains Polska. Poprzez sieć Partnerów stajemy się w Polsce liderem w zakresie rozwiązań Microsoft Great Plains Dynamics.

2005

Uniezależniamy się od Microsoft, zmieniamy nazwę na Solemis Group i rozszerzamy działalność o nowe systemy do planowania, budżetowania oraz analiz i raportowania - TARGIT i PROPHIX.

Solemis 2005 Batory
Dryndos-Sadowski-MGP
2008

Na zlecenie Microsoft stajemy się liderem projektu MOVE polegającym na przeniesieniu Klientów z systemów MS Dynamics GP na Dynamics NAV. Jednocześnie stajemy się Partnerem Microsoft w zakresie systemów ERP Microsoft Business Central.

2013

Nasze przychody z usług doradczych i wdrożeniowych przekraczają przychody z oprogramowania i subskrypcji licencji. Stajemy się firmą doradczo-wdrożeniową w zakresie rozwiązań FPA, BI i ERP.

Firmowe Solemis
Forum 2018 Solemis
2020

Decydujemy się na wdrożenie technologii Cloud zarówno wewnątrz naszej organizacji jak i w dostarczanych rozwiązaniach. Poszerzamy swoje kompetencji o rozwiązania Integracji Danych i Aplikacji oraz Sztucznej Inteligencji (AI).

Porozmawiajmy
o tematach ważnych dla Twojego biznesu!

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego, maila lub telefonu