Andrzej Siwienki

Dyrektor zespołu działu wsparcia

Biografia

Doświadczony inżynier systemów ERP oraz Business Intelligence z udokumentowaną historią pracy w branży technologii informatycznych i usług. W firmie Solemis pracuje od 11 lat i w przeciągu tego czasu sprawnie awansował na coraz bardziej wyspecjalizowane stanowiska. Ekspert w zakresie architektury hurtowni danych, procesów biznesowych, SQL i analizy wymagań. Posiada dyplom z zakresu zintegrowanych systemów klasy ERP II do zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem od Akademii Leona Koźmińskiego. Ponadto ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Szczecińskim na kierunku Informatyka i Ekonometria. Jego długoletnie doświadczenie i podejście konsultacyjne daje ogromne wsparcie klientom na każdym etapie rozwoju firmy. Jako architekt rozwiązań ERP/BI zarządza i czuwa nad realizacją projektów. Twórca procesu biznesowego dla MS Dynamics NAV. Lider zespołu krajowych i zagranicznych projektów MS Dynamics NAV oraz trener i konsultant MS dynamics NAV wszystkich standardowych modułów. Wszystkie te umiejętności poparte licznymi certyfikatami i licencjami. 

Chronologia

2015-Dzisiaj
Solemis Group, Support Department Team Leader
2013-2015
Solemis Group, ERP/ BI Systems Consultant
2011-2013
Solemis Group, MS Dynamics NAV Consultant
2008-2011
Mediadat, ERP Systems Specialist
2009-2010
Akademia Leona Koźmińskiego, Zintegrowane systemy klasy ERP II do zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem (studia podyplomowe)
2003-2008
Uniwersytet Szczeciński, Magister, Informatyka i Ekonometria
Andrzej Siwienki

Umiejętności

ERP100%
Business Intelligence80%
Zarządzanie Projektami95%
Analiza biznesowa100%

Zainteresowania

Jazda motocyklem lub rowerem, Fotografia cyfrowa, Wędkarstwo, Przemysł samochodowy

Privacy Preference Center

Necessary

Podmioty, z których rozwiązań korzystamy to: GetResponse, GetSiteControl, Quform, RateMyPost.
Dysponują one własnymi, jasno zdefiniowanymi politykami prywatności, które stanowią zarazem kodeks postępowania gwarantujący należytą dbałość o przetwarzanie danych.

GetResponse, Quform, RateMyPost

Advertising

Zbieranie ciasteczek, umożliwiających dostarczanie użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

Google Analytics, Google ADS

Analytics

Zebrane dane służą do monitorowania i sprawdzenia, w jaki sposób użytkownicy korzystają z naszych witryn, aby usprawniać funkcjonowanie serwisu zapewniając bardziej efektywną i bezproblemową nawigację.

Yandex Metrix, Google Anaytics

Other