Odkryj 5 kluczowych zalet inwestycji w nowoczesny system do RAPORTOWANIA I ANALITYKI

Zrealizuj cele organizacji
z wykorzystaniem naszej wiedzy i doświadczenia

Z nami odkryjesz potencjał swojego biznesu, łącząc 40 lat doświadczenia z najnowszymi technologiami. Nasze usługi doradczo-wdrożeniowe obejmują kompleksowy audyt problemów IT, tworzenie innowacyjnych koncepcji oraz dostosowanie systemów do indywidualnych potrzeb. Dzięki naszej ekspertyzie w obszarach FPA, BI, ERP i integracji danych, gwarantujemy nie tylko optymalne rozwiązania, ale również niezależną analizę przedwdrożeniową.  

Zaufaj nam – tysiące zadowolonych klientów świadczą o naszym 40-letnim sukcesie. Razem przekształcamy wyzwania biznesowe w konkurencyjne sukcesy. 

Poznaj wartości naszego doradztwa

Sprawdź, dlaczego warto z nami współpracować

Poznaj najważniejsze zagadnienia w ramach usług doradczych

Mamy doświadczenie w obsłudze różnych zagadnień i obszarów działalności. Zapytaj nas jeśli nie znalazłeś swojego wyzwania.

Przeczytaj co o nas mówią Klienci

Duet
Ikona cudzysłów
Małgorzata Kucharska- Zemke
Manager Operacyjny
"Na bazie dotychczasowej współpracy rekomenduję firmę Solemis jako partnera wdrożeniowego. Jestem przekonana, że nasza wspólna praca miała ogromny wpływ na wzrost efektywności analityki i raportowania w naszej organizacji."
Digital Virgo -Konsolidacja finansowa i rozliczanie kosztów projektów w grupie medialnej
Ikona cudzysłów
Adam Droździel
Dyrektor Finansowy
“Dzięki zaangażowaniu Zespołu Solemis osiągnęliśmy liczne korzyści, a proces planowania i budżetowania został znacząco usprawniony i dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. Profesjonalizm oraz umiejętność elastycznego dostosowania rozwiązania do naszych specyficznych wymagań odegrały kluczową rolę w sukcesie projektu. Dzięki zaangażowaniu całego zespołu możemy być pewni, że nasze procesy zarządcze są zoptymalizowane, co umożliwia efektywne zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa. Rekomendujemy współpracę z firmą Solemis.”
Grupa PSB
Ikona cudzysłów
Piotr Kozina
Dyrektor Zarządu
"W momencie poszukiwań odpowiedniego rozwiązania do planowania i budżetowania, priorytetem stała się dla nas nie tylko jego skuteczność, ale również zaufanie oraz bezpieczeństwo współpracy z dostawcą oprogramowania. Stąd nasz wybór padł na firmę Solemis i platformę Prophix."
Autopay (BlueMedia)
Ikona cudzysłów
Paulina Makowska
Menager ds. kontrolingu
"Firma Solemis wykonując powierzone zadania, spełniła nasze oczekiwania oraz osiągnęła postawione cele biznesowe. Widoczne było profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków oraz zaangażowanie osób w realizację projektu. Dzięki wdrożeniu w modelu warsztatowym, uzyskaliśmy potrzebną wiedzę, jak wykorzystać potencjał dostarczonych rozwiązań."
Enel Med
Ikona cudzysłów
Piotr Janaszek-Seydlitz
Dyrektor Finansowy
„Wdrożenie wykonane przez firmę Solemis Group Sp. z o.o przebiegło bardzo sprawnie. Widać, że Panowie mają olbrzymie doświadczenie w tego typu projektach. Szczegółowo przeanalizowali nasze potrzeby i zaproponowali najlepsze rozwiązanie. Łatwość obsługi i samodzielnego tworzenia nowych modeli i raportów pozwala nam na szybki rozwój naszego systemy raportowego.”
Scandagra
Ikona cudzysłów
Erik Haaber
Członek Zarządu
„Wdrożenie wykonane przez firmę Solemis Group przebiegło pomyślnie na każdym etapie realizacji. Widoczne było pełne zaangażowanie zespołu wdrożeniowego oraz wiedza, która chętnie była dzielona z naszymi pracownikami. Dzięki wdrożonym rozwiązaniom uzyskaliśmy proste i intuicyjne narzędzie do budowania analiz i raportów dla całej organizacji. Skrócił się również czas dostępu do danych.”.
Akademia Leona Koźmińskiego
Ikona cudzysłów
prof. alk dr hab. Witold T.Bielecki
Rektor
„Zespół firmy Solemis wdrażający system posiadał duże doświadczenie i wysokie kompetencje. Wdrożenie odbywało się w formie warsztatów, które uznaliśmy za najlepszą formę wdrożenia w przypadku naszej Uczelni. Projekt został zrealizowany w terminie. Najważniejszą korzyścią jaką osiągnęliśmy, to skrócony czas budżetowania.”
Aquanet
Ikona cudzysłów
Michał Fornal
Wiceprezes zarządu
“Korzyści uzyskane z wdrożenia systemu PROPHIX to m.in. zwiększenie możliwości analizowania nakładów finansowych prowadzonych projektów inwestycyjnych (ok. 200 jednocześnie); skrócenie o ok. 30% procesów budżetowania kosztów i zleceń; wyeliminowanie większości błędów i opóźnień w procesach planowania i budżetowania.”
Gdańska Stocznia Remontowa
Ikona cudzysłów
Wiesław Szalk
Kierownik Działu Administrowania Systemami Informatycznymi
“Firma Solemis Group zrealizowała na rzecz Gdańskiej Stoczni “Remontowa” im. J.Piłsudskiego S.A. dostawę oprogramowania oraz wdrożenie hurtowni danych wraz z systemem do planowania i raportowania Prophix. Zrealizowany przez Solemis kontrakt został wykonany terminowo oraz zgodnie z warunkami zamówienia. Dotychczasowa współpraca z Solemis Group pozwala nam udzielić rekomendacji oraz polecić usługi firmy przyszłym zleceniodawcom”
Iglotex
Ikona cudzysłów
Józef Kostecki
Z-ca Dyrektora Pionu Strategii i Rozwoju,
“Firma Solemis świadczyła Iglotex szereg usług wdrożeniowych, doradczych oraz szkoleniowych w obszarze wdrożenia dedykowanych rozwiązań Business Intelligence oraz nowoczesnych narzędzi kontrolingowych (systemy BI Targit oraz Prophix). Iglotex potwierdza, że wszystkie prace zostały wykonane z dużą starannością i profesjonalizmem i poleca firmę Solemis Group jako solidnego, rzetelnego i terminowego wykonawcę.”
Telepizza
Ikona cudzysłów
Katarzyna Rostkowska
Menedżer Działu Kontrolingu
„Już pierwsze analizy wprowadziły rewolucję w naszej ofercie. Pokazały preferencje klientów i pomogły pozbyć się mało dochodowych produktów oraz zbudować zupełnie nowe na podstawie analiz sprzedaży zestawów komponowanych przez samych klientów. Przewidujemy, że możliwość bardziej szczegółowego badania naszych budżetów przyniesie ten sam efekt”
Kamal - Kalkulacje kosztów wytworzenia produktów i analizy sprzedaży
Ikona cudzysłów
Adam Glaziński
Dyrektor Finansowy
“Szczerze powiem, ze nie spodziewaliśmy się tak szybkich i tak pozytywnych efektów z implementacji systemu Business Intelligence TARGIT. Już w pierwszych tygodniach po uruchomieniu zaobserwowaliśmy pozytywną rywalizację handlowców, mających bieżący podgląd wyników sprzedaży i uzyskiwanych zysków” “Po czterech miesiącach eksploatacji systemu TARGIT mogę śmiało powiedzieć, że inwestycja była opłacalna i już się nam zwróciła”

Porozmawiajmy
o tematach ważnych dla Twojego biznesu!

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego, maila lub telefonu