Zrewolucjonizuj swoją firmę i wkrocz z nami w cyfrowy wiek

Odkryj potencjał swojego biznesu z naszymi usługami wdrożeniowymi. Dzięki 40-letniemu doświadczeniu dostarczamy innowacyjne rozwiązania oparte na najnowszych technologiach informatycznych. Planowanie, budżetowanie, raportowanie, analityka biznesowa, systemy zarządzania i integracja danych – nasze obszary kompetencji obejmują wszystko, co potrzebne do osiągnięcia sukcesu.  

Oferujemy kompleksowe usługi, obejmujące analizę przedwdrożeniową, projektowanie rozwiązań, instalację, szkolenia i wsparcie.  

Dołącz do tysięcy firm, które zaufały nam na przestrzeni lat, i doświadcz różnicy w efektywności i zadowoleniu klienta, jaką przynoszą nasze innowacyjne podejście i profesjonalna opieka techniczna. 

Inter Cars - Konsolidacja finansowa dla celów publikacji giełdowych
Autopay (BlueMedia)
Gdańska Stocznia Remontowa
Akademia Leona Koźmińskiego

Poznaj zalety naszych usług wdrożeniowych i szkoleń

Sprawdź, dlaczego warto z nami współpracować

Poznaj metodyki wdrożeń jakie wykorzystujemy

To główne praktyki, wokół których zbudowaliśmy nasze doświadczenia.

01

Szybka ścieżka wdrożeniowa

Ten model można zastosować w przypadku, gdy spełnione są określone warunki:

 • Określone są systemy źródłowe lub dane udostępnione przez Klienta w predefiniowanym przez nas formacie
 • Zapewniony jest dostęp do instalacji danych źródłowych Klienta
 • Nastąpiła zgoda Klienta na zakres rozwiązania przedstawiony przez Solemis
 • Klient zapewnia dostępności kluczowych pracowników do uruchomienia rozwiązania i przeszkolenia w korzystaniu

02

Klasyczna metodyka wdrożeniowa

Ten model ma służyć wsparciu Klienta w zrealizowaniu jego wewnętrznego projektu. Zależnie od potrzeb dotyczy np. reorganizacji i usprawnienia procesów controlingowych, poprawy raportowania i analiz itp.

Jakie są zalety takiego wdrożenia?

 • połączenie pełnej standardowej funkcjonalności ze specyficznymi wymaganiami Klienta
 • przewidywalny koszt i termin realizacji całego projektu
 • możliwość elastycznego rozwoju rozwiązania w przyszłości

03

Time and material

Jest to typowa metodyka do wsparcia projektów Klienta w sytuacji gdy trudno jest opisać końcowy efekt projektu na jego początku lub gdy firma wdrożeniowa wykonuje tylko pewną część prac w projekcie lub jest głównie doradcą.

Główne zalety:

 • pełna elastyczność prowadzenia projektu 
 • możliwość błyskawicznego reagowania na zmiany
  w projekcie
 • bardzo dobre dopasowanie rozwiązania do wymagań użytkowników
 • stała kontrola kosztów projektu i możliwość zdecydowania w każdym momencie o jego wstrzymaniu lub uruchomieniu.

Poznaj najważniejsze zagadnienia w ramach usług wdrożeniowych

Mamy doświadczenie w obsłudze różnych zagadnień i obszarów działalności. Zapytaj nas jeśli nie znalazłeś swojego wyzwania.

Przeczytaj co o nas mówią Klienci

Małgorzata Kucharska- Zemke
Manager Operacyjny
Na bazie dotychczasowej współpracy rekomenduję firmę Solemis jako partnera wdrożeniowego. Jestem przekonana, że nasza wspólna praca miała ogromny wpływ na wzrost efektywności analityki i raportowania w naszej organizacji.
Grupa PSB
Piotr Kozina
Dyrektor Zarządu
"W momencie poszukiwań odpowiedniego rozwiązania do planowania i budżetowania, priorytetem stała się dla nas nie tylko jego skuteczność, ale również zaufanie oraz bezpieczeństwo współpracy z dostawcą oprogramowania. Stąd nasz wybór padł na firmę Solemis i platformę Prophix."
Autopay (BlueMedia)
Paulina Makowska
Menager ds. kontrolingu
"Firma Solemis wykonując powierzone zadania, spełniła nasze oczekiwania oraz osiągnęła postawione cele biznesowe. Widoczne było profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków oraz zaangażowanie osób w realizację projektu. Dzięki wdrożeniu w modelu warsztatowym, uzyskaliśmy potrzebną wiedzę, jak wykorzystać potencjał dostarczonych rozwiązań."
Enel Med
Piotr Janaszek-Seydlitz
Dyrektor Finansowy
„Wdrożenie wykonane przez firmę Solemis Group Sp. z o.o przebiegło bardzo sprawnie. Widać, że Panowie mają olbrzymie doświadczenie w tego typu projektach. Szczegółowo przeanalizowali nasze potrzeby i zaproponowali najlepsze rozwiązanie. Łatwość obsługi i samodzielnego tworzenia nowych modeli i raportów pozwala nam na szybki rozwój naszego systemy raportowego.”
Scandagra
Erik Haaber
Członek Zarządu
„Wdrożenie wykonane przez firmę Solemis Group przebiegło pomyślnie na każdym etapie realizacji. Widoczne było pełne zaangażowanie zespołu wdrożeniowego oraz wiedza, która chętnie była dzielona z naszymi pracownikami. Dzięki wdrożonym rozwiązaniom uzyskaliśmy proste i intuicyjne narzędzie do budowania analiz i raportów dla całej organizacji. Skrócił się również czas dostępu do danych.”.
Akademia Leona Koźmińskiego
prof. alk dr hab. Witold T.Bielecki
Rektor
„Zespół firmy Solemis wdrażający system posiadał duże doświadczenie i wysokie kompetencje. Wdrożenie odbywało się w formie warsztatów, które uznaliśmy za najlepszą formę wdrożenia w przypadku naszej Uczelni. Projekt został zrealizowany w terminie. Najważniejszą korzyścią jaką osiągnęliśmy, to skrócony czas budżetowania.”
Aquanet
Michał Fornal
Wiceprezes zarządu
“Korzyści uzyskane z wdrożenia systemu PROPHIX to m.in. zwiększenie możliwości analizowania nakładów finansowych prowadzonych projektów inwestycyjnych (ok. 200 jednocześnie); skrócenie o ok. 30% procesów budżetowania kosztów i zleceń; wyeliminowanie większości błędów i opóźnień w procesach planowania i budżetowania.”
Gdańska Stocznia Remontowa
Wiesław Szalk
Kierownik Działu Administrowania Systemami Informatycznymi
“Firma Solemis Group zrealizowała na rzecz Gdańskiej Stoczni “Remontowa” im. J.Piłsudskiego S.A. dostawę oprogramowania oraz wdrożenie hurtowni danych wraz z systemem do planowania i raportowania Prophix. Zrealizowany przez Solemis kontrakt został wykonany terminowo oraz zgodnie z warunkami zamówienia. Dotychczasowa współpraca z Solemis Group pozwala nam udzielić rekomendacji oraz polecić usługi firmy przyszłym zleceniodawcom”
Iglotex
Józef Kostecki
Z-ca Dyrektora Pionu Strategii i Rozwoju,
“Firma Solemis świadczyła Iglotex szereg usług wdrożeniowych, doradczych oraz szkoleniowych w obszarze wdrożenia dedykowanych rozwiązań Business Intelligence oraz nowoczesnych narzędzi kontrolingowych (systemy BI Targit oraz Prophix). Iglotex potwierdza, że wszystkie prace zostały wykonane z dużą starannością i profesjonalizmem i poleca firmę Solemis Group jako solidnego, rzetelnego i terminowego wykonawcę.”
Telepizza
Katarzyna Rostkowska
Menedżer Działu Kontrolingu
„Już pierwsze analizy wprowadziły rewolucję w naszej ofercie. Pokazały preferencje klientów i pomogły pozbyć się mało dochodowych produktów oraz zbudować zupełnie nowe na podstawie analiz sprzedaży zestawów komponowanych przez samych klientów. Przewidujemy, że możliwość bardziej szczegółowego badania naszych budżetów przyniesie ten sam efekt”
Kamal - Kalkulacje kosztów wytworzenia produktów i analizy sprzedaży
Adam Glaziński
Dyrektor Finansowy
“Szczerze powiem, ze nie spodziewaliśmy się tak szybkich i tak pozytywnych efektów z implementacji systemu Business Intelligence TARGIT. Już w pierwszych tygodniach po uruchomieniu zaobserwowaliśmy pozytywną rywalizację handlowców, mających bieżący podgląd wyników sprzedaży i uzyskiwanych zysków” “Po czterech miesiącach eksploatacji systemu TARGIT mogę śmiało powiedzieć, że inwestycja była opłacalna i już się nam zwróciła”
Inter Cars - Konsolidacja finansowa dla celów publikacji giełdowych
Magdalena Chojecka
Kierownik Działu Sprawozdawczości Finansowej
“Dla sprawnego zarządzania całością działalności oraz raportowania skonsolidowanego wyniku dla celów giełdowych poszukiwaliśmy rozwiązania, które pozwoliłoby te cele realizować. Po rozpoznaniu ofert zdecydowaliśmy się na system PROPHIX. Zarówno rozwiązanie jak i kompetencje konsultingowe pracowników Solemis Group spełniły nasze oczekiwania tak bardzo, iż planujemy wdrożenie dalszych modułów systemu”

Porozmawiajmy
o tematach ważnych dla Twojego biznesu!

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego, maila lub telefonu