Wdrożenie w branży transportowej – PKS Gdańsk Oliwa

Zakończyliśmy kolejne wdrożenie w obszarach analiz i raportów oraz budżetowania i planowania w branży przewozowej. Projekt trwał 3 m-ce i zakończył się dużym sukcesem. PKS Gdańsk Oliwa spodziewa się istotnych korzyści w zakresie optymalizacji kosztów i lepszego ich budżetowania.

Specjalnością PKS Gdańsk – Oliwa S. A. jest szeroko rozumiany przewóz towarów. Głównym obszarem działalności firmy jest transport międzynarodowy, jednak w zakresie usług transportowych znajduje się również spedycja krajowa. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży przewozowej. Spedycja międzynarodowa realizowana przez firmę, to między innymi transport ciężarowy do Anglii, Irlandii, Szwecji, Niemiec, Belgii, Holandii, Włoch i Hiszpanii. Priorytetem jest zadowolenie Klienta, dlatego bardzo zależy firmie na stworzeniu z nim pozytywnych relacji. PKS Gdańsk Oliwa S. A. stawia na usługi transportowe na najwyższym poziomie. PKS Gdańsk Oliwa S. A. to więcej niż transport i spedycja. To transport i spedycja dla wymagających!

solemis group
Solemis Group

Twoja firma nieustannie się zmienia, więc narzędzia Twojej firmy powinny zmieniać się razem z nią. Oferujemy wsparcie dla przedsiębiorstw, pomagamy poprawić rentowność i minimalizować ryzyko utraty czasu na powtarzalne zadanie, na których cierpi rozwój. Współpracujemy z dostawcami rozwiązań do budżetowania i nowoczesnego controllingu oraz Business Intelligence, czyli szerokorozumianych analiz i raportowania. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie zarządzania efektywnością i rentownością przedsiębiorstw. Pozwól swojej firmie na rozwinięcie skrzydeł i zaskocz konkurencję już dziś.

 

Zobacz wszystkie artykuły

Zapisz się do newslettera

Zarejestruj się, aby otrzymywać informacje o najnowszych artykułach na blogu

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Solemis Group Sp. z o.o z siedzibą w Gdyni, przy ulicy Kłajpedzkiej 7f informacji handlowo-marketingowych w rozumieniu ustawy z dn. 18 lipca 2010 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) oraz przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Zbieranie danych odbywa się na zasadzie pełnej dobrowolności. *

CAPTCHA
Please wait...