Odkryj 5 kluczowych zalet inwestycji w nowoczesny system do RAPORTOWANIA I ANALITYKI

Zmień system do budżetowania na lepszy

Będziesz mógł planować i budżetować szybciej, precyzyjniej i pewniej.
system do budżetowania
GreenFactory
Intertoll - logo
Duet
Falck
Eurozet

Powody, dla których warto zainwestować

w nowoczesną platformę controllingową

Usprawnij planowanie i prognozowanie

Oferowany przez nas system do budżetowania zapewni Twojej firmie możliwość błyskawicznego budowania wersji budżetów, scenariuszy wydarzeń, przepływów pracy i analiz ad-hoc. Zmiana ta, sprawi również, że proces planowania i prognozowania stanie się skutecznym narzędziem wspierającym Twoją działalność i rozwój, zamiast uciążliwym obowiązkiem. 

Spersonalizuj raporty i analizy

System do budżetowania i raportowania, który proponujemy, pozwoli Ci tworzyć spersonalizowane kokpity menadżerskie dostosowane do Twojej roli biznesowej. Dostarczy Tobie również analizy i raporty w preferowanych formatach, ułatwiając szybkie podejmowanie decyzji.

Integruj się z innymi systemami

Decydując się na nowe rozwiązanie zyskasz szerokie możliwości integracji z różnymi systemami, takimi jak ERP, CRM, systemy sprzedażowe czy kadrowo-płacowe, co umożliwi Tobie planowanie i raportowanie w dowolnych obszarach, takich jak koszty HR, projekty, inwestycje, przychody, cash flow czy wyniki finansowe.

Łatwo zarządzaj rozwiązaniem

Proponowany system do budżetowania i raportowania umożliwi Tobie efektywne zarządzanie dzięki zastosowaniu rozbudowanych ról użytkowników, przyjaznego interfejsu dostępu i zabezpieczeń. Pełną kontrolę nad zarządzaniem platformą otrzymasz, korzystając z interfejsów rozwiązania, które eliminują potrzebę kodowania. To pozwoli nie tylko Tobie, ale całemu zespołowi finansowemu na aktywne działania, niezależnie od dostępności zasobów IT.

Zwiększ Efektywność Zespołu

Proponowana przez nas nowoczesna platforma kontrolingowa wykorzystuje automatyzację i sztuczną inteligencję, do przyspieszenia i standaryzacji procesów. Elastyczne formatki planistyczne, agregacje i rozkłady zmniejszają zaangażowanie pracowników. Inwestycja w nowoczesny system umożliwi Tobie rozwój bez konieczności proporcjonalnego zwiększania zatrudnienia w dziale finansowym.

Posłuchaj opinii zadowolonych Klientów

„W momencie poszukiwań odpowiedniego systemu do  budżetowania i planowania, priorytetem stała się dla nas nie tylko jego skuteczność, ale również zaufanie oraz bezpieczeństwo współpracy z dostawcą oprogramowania. Stąd nasz wybór padł na firmę Solemis i platformę Prophix.”

Piotr Kozina 
CEO Grupa PSB

Skorzystaj z kalkulatora i wyceń ile może kosztować rozwiązanie Twoich potrzeb

Po wypełnieniu krótkiego formularza otrzymasz szacunkową wycenę kosztów wdrożenia nowego systemu do budżetowania.

Poznaj bliżej innowacyjny system do budżetowania i zwiększ efektywność biznesu.

Platforma PROPHIX

Prophix, nowoczesna platforma aplikacji biznesowych, oferuje liderom przedsiębiorstw innowacyjne narzędzie do skutecznego zarządzania finansami. Dzięki zaawansowanej platformie, użytkownicy mogą łatwo tworzyć budżety firmowe, konsolidować dane z różnych źródeł i elastycznie prognozować na wypadek nieoczekiwanych sytuacji. System umożliwia generowanie szczegółowych raportów finansowych, co wspiera szybkie podejmowanie decyzji opartych na danych. Prophix został najwyżej oceniony w badaniach Gartner Group dotyczących systemów Corporate Performance Management, potwierdzając swoją skuteczność i zadowolenie użytkowników. To kompleksowe rozwiązanie dostarcza korzyści biznesowych, takie jak zwiększona efektywność procesów planowania, poprawa dokładności prognoz oraz oszczędność czasu dzięki automatyzacji. Wysoka funkcjonalność i elastyczność Prophix czynią go idealnym narzędziem dla firm pragnących efektywnie i innowacyjnie zarządzać finansami. Prophix używany jest przez tysiące przedsiębiorstw na całym świecie w tym przez kilkaset w Polsce. 

Porozmawiajmy
o zmianie Twojego systemu do budżetowania!

Wypełnij formularz a skontaktujemy się z Tobą ażeby pomóc Ci sprostać wyzwaniom.