Poznaj 5 powodów, dla których warto zainwestować w nowoczesny system ERP klasy premium
OPIS WDROŻENIA

Obsługa zamówień w procesie prac produkcyjnych

Young Digital Planet S.A – polskie przedsiębiorstwo działające w branży informatycznej, producent oprogramowania i rozwiązań edukacyjnych dla klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych. Firma działała w latach 1990-2018. Young Digital Planet działała w blisko 50 krajach świata.

Young Digital Planet - Obsługa zamówień w procesie produkcyjnym
Young Digital Planet

KLIENT

Young Digital Planet S.A.

BRANŻA

Usługi
ROK REALIZACJI
2008
ROZWIĄZANIE I ZAGADNIENIA

Wyzwania z jakimi zgłosił się Klient

 

Trudności organizacji prac produkcyjnych (ustalenie harmonogramu produkcji) oraz koszty czasowe wynikłe m.in. z zaistniałych przerw, przezbrojenia gniazd produkcyjnych, wydań niezbędnych zleceń do podwykonawców).

 

 

Cele biznesowe

01
Wdrożenie systemu klasy ERP i oferowanych przez system funkcjonalności do prowadzenia integralnej polityki zarządzania w obszarach sprzedaż- produkcja- magazyn.

Wdrożone rozwiązania

Migracja  do systemu Dynamics NAV zakończyła się zgodnie z harmonogramem w zaledwie 9 dni, w trakcie roku finansowego na tzw. otwartych transakcjach.

Tak sprawne działanie możliwe było dzięki zastosowaniu specjalnych procedur i narzędzi zaprojektowanych przez zespół Solemis na potrzeby programu Microsoft Dynamics NAV.

Solemis 1200x1200 — kopia (40)

Główne korzyści rozwiązania

Poprawa sposobu komunikowania się w firmie.

Skuteczna realizacja zadań związanych z zamówieniami.

Kontrolowanie kosztów w procesie produkcji.

Bieżąca informacja o stopniu wykorzystania mocy przerobowych.

Nasz Klient o rozwiązaniu

Young Digital Planet
Jacek Szwaluk
Szef działu Logistyki
“Efekty pracy spełniają wszystkie nasze wymagania. Rzetelność i profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków oraz terminowe wykonywanie prac to tylko niektóre z zalet pracowników, których zatrudnia firma. My sami dzięki nowym możliwościom i funkcjonalnościom poprawiliśmy sposób komunikowania się w firmie oraz realizacji zadań związanych z zamówieniami klientów a tym samym kontrolowaniem kosztów w procesie produkcji.”

Porozmawiajmy
o tematach ważnych dla Twojego biznesu!

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego, maila lub telefonu