Microsoft Dynamics 365 Business Central

Kompleksowe zarządzanie firmą w technologii CLOUD

finanse

System ERP Microsoft Dynamics 365 Business Central ma za zadanie wspomagać dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa w zarządzaniu finansami, produkcją, dystrybucją, projektami, usługami, relacjami z klientami, obsługą serwisową czy działaniami e-commerce.

Microsoft Dynamics 365 Business Central to udane połączenie sprawdzonej technologii i wieloletniego doświadczenia ekspertów Microsoft w doskonaleniu aplikacji biznesowych klasy ERP. Stąd stanowi niezawodne rozwiązanie, stworzone z myślą o łatwości i szybkości jego użytkowania oraz niebywałej elastyczności w dostosowaniu do stale zmieniających się warunków biznesowych.

Microsoft Dynamics 365 Business Central umożliwia integrację informacji biznesowych z całego przedsiębiorstwa. Skutkuje to pozytywnym i wymiernym wpływem na wydajność pracowników i całej firmy, pozwala redukować koszty oraz umożliwia przeprowadzanie operacji, mających na celu zwiększenie dochodowości przedsiębiorstwa.

 

0 lat
doświadczenia we wdrażaniu
0 tys.
obsługiwanych firmy
0 mln
użytkowników na całym świecie

Dlaczego Microsoft Dynamics 365 Business Central ?

INTEGRACJA DYNAMICS 365 BC ZE ŚRODOWISKIEM MICROSOFT

Łatwa i przyjazna łączność z innymi aplikacji Microsoft to stały rozwój Twojego biznesu. 

self service

Najważniejsza cecha osobistego interfejsu, to funkcjonalność polegająca na dostosowywaniu wyglądu strony głównej pod własne potrzeby.

NAJNOWOCZEŚNIEJSZY SYSTEM ERP NA ŚWIECIE

Wiele możliwości, szeroki wachlarz funkcjonalności oraz dopasowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstw rozwiązania.

ŁATWOŚĆ INTEGRACJI Z IOT

Za sprawą zintegrowanych narzędzi organizacje mają dostęp do nowych możliwości optymalizacji biznesu, uprzedzania ewentualnych awarii, lepszego planowania zadań zlecanych pracownikom oraz konserwacji sprzętu firmowego.

elastyczna skalowalność

Dotyczy zarówno użytkowników jak i funkcjonalności. System rozwija się wraz z rozwojem przedsiębiorstwa. Nie ma konieczności kupowania wszystkich funkcjonalności w jednym czasie.

INTUICYJNA BAZA WIEDZY

Możliwość wsparcia na każdym etapie pracy, dzięki bazie wiedzy z poziomu aplikacji, tzw. samouczka. Własna platforma e-learningowa, w której znajduje się 150 modułów do nauki.

BOGATA FUNKCJONALNOŚĆ

Pewność, że korzystasz nie tylko z nowoczesnej aplikacji, ale również z budowanego przez tyle lat doświadczenia i dostępu do nieocenionej wiedzy. 

ELASTYCZNY ZAKRES LICENCJONOWANIA

Microsoft pozwala użytkownikom na swobodny i elastyczny zakres licencji. Nie wymaga od wszystkich takiego samego poziomu uprawnień.

OTWARTY KOD I ŚRODOWISKO DEWELOPERSKIE

Otwarty kod dla wszystkich funkcjonalności, dzięki czemu łatwo można wprowadzać modyfikacje, rozbudowę oraz integrować go z rozwiązaniami biznesowymi oraz branżowymi innych producentów oprogramowania. 

Microsoft Dynamics 365 Business Central

Połącz zespoły za pomocą jednego rozwiązania

blank

GŁÓWNE MOŻLIWOŚCI I FUNKCJE

blank
blank

Bogata funkcjonalność

Zawiera wszystkie moduły ERP niezbędne do zarządzania przedsiębiorstwem, które można wdrożyć niezależnie od siebie w dowolnym momencie.

Integracja z aplikacjami Microsoft

Umożliwia łączenie się  z innymi aplikacjami, jak np. Microsoft Office czy CRM, pozwala zaoszczędzić czas, który byłby potrzebny do ręcznego przenoszenia danych między systemami.

AUTOMATYZACJA PROCESÓW

Pozwala na szybszą i terminową realizację procesów i codziennych zadań, a tym samym obniżenie kosztów, stanów magazynowych oraz podniesienie satysfakcji klientów.

Duża Elastyczność

Pozwala na szerokie modyfikacje i dopasowanie do potrzeb przesiębiorstwa zarówno z poziomu użytkownika jak i firmy wdrożeniowej.

INTUICYJNY INTERFEJS

Zwiększa produktywność użytkowników poprzez dostarczenie im jeszcze bardziej intuicyjnego w obsłudze interfejsu oraz dopasowanych narzędzi, jakich potrzebują do wykonywania codziennych obowiązków.

 

WIELE WYMIARÓW

Wbudowana  możliwość wielowymiarowego  raportowania, analiz i budżetowania, pomaga w podnoszeniu jakości decyzji i szybkiemu ich przekazywaniu w skali całej organizacji.

Rozwiązanie ERP przygotowane do pracy w chmurze.

Poznaj ofertę dla małych i średnich przedsiębiorstw!

co mówią nasi klienci

  • „Cała operacja migracji do systemu Dynamics NAV zakończyła się zgodnie z harmonogramem w zaledwie 9 dni, w trakcie roku finansowego na tzw otwartych transakcjach. Tak sprawne działanie możliwe było dzięki zastosowaniu specjalnych procedur i narzędzi zaprojektowanych przez zespół Solemis na potrzeby programu Microsoft Dynamics NAV. Szczerze powiem, że cała operacja przebiegła znacznie sprawniej niż zarząd naszej firmy zakładał, a co więcej i trwała krócej, niż podejmowanie decyzji o jej rozpoczęciu”

    Jacek Kotarski
    Członek Zarządu, Young Digital Planet
  • „Z pełną odpowiedzialnością polecam firmę jako eksperta w dziedzinie zarządzania procesami i efektywnością przedsiębiorstw. We wdrożeniu firma wykazała się doświadczeniem zdobytym przez 25 lat swojej działalności i to pomogło w sprawnym i bezproblemowym przejściu na system Microsoft Dynamics NAV”

    Sławomir Nawój
    Dyrektor Finansowy, Falck Medycyna Sp. z o.o.

Skontaktuj się z naszym ekspertem ?

Wypełnij poniższy formularz, a przedstawiciel Solemis wkrótce się z Tobą skontaktuje.

https://solemis.com/system/erp-microsoft-dynamics-365-business-central/