Microsoft Dynamics 365 Business Central ONLINE

Nasza oferta dla małych i średnich przedsiębiorstw

Poznaj najnowsze rozwiązanie ERP przygotowane do pracy w chmurze. 

Rozwiń swój biznes, dzięki lepszemu zarządzaniu procesami
z dowolnego miejsca i urządzenia. Microsoft Dynamics to brak ograniczeń to szersza perspektywa, a ona daje większe zyski i efektywniejszą pracę. 

 

dla kogo przygotowane jest nasze rozwiązanie ?

Microsoft Dynamics Business Central Online

BIURA KSIĘGOWE

FIRMY HANDLOWO – USŁUGOWE

FIRMY DYSTRYBUCYJNE

FIRMY MEDYCZNE

dlaczego system erp w chmurze ?

90 %

badanych konsumentów przyznało, że zerwałoby współpracę z firmą, która korzysta z przestarzałych i mało wydajnych technologii

Źródło: badanie wykonane na zlecenie Microsoft

45 %

badanych konsumentów przyznało, że zerwałoby współpracę z firmą, która korzysta z przestarzałych i mało wydajnych technologii

Źródło: The Boston Consulting Group

47 %

przedsiębiorstw uważa, że wykorzystanie nowoczesnych technologii informatycznych jest niezbędne dla dalszego rozwoju i funkcjonowania firmy

Źródło: The Boston Consulting Group

Microsoft to lider wśród rozwiązań chmurowych
ERP online

Gartner, wiodąca niezależna firma badawcza, uznała Microsoft Dynamics 365 za wizjonera w swoim raporcie Magic Quadrant 2020 dotyczącym chmury ERP dla przedsiębiorstw zorientowanych na produkty.

Microsoft Dynamics
zobacz jakie uzyskasz korzyści

co wyróżnia naszą ofertę ?

Brak zaplecza IT lub potrzeby jego rozbudowania

Za środowisko techniczne i bezpieczeństwo danych odpowiada i gwarantuje Microsoft – Ty ciesz się jedynie użytkowaniem.

Bardzo szybkie wdrożenie

30 dni

Wdrażamy jak najlepsze praktyki procesowe, więc nie tracimy czasu na indywidualne dopasowania. Informacja biznesowa, która jest Ci potrzebna do zarejestrowania w aplikacji, na pewno tam się znajdzie.

dopasowanie pod analitykę

Pamiętajmy że na końcu nasze analizy i raporty będą tak dokładne, jak precyzyjne dane zapiszemy w systemie ERP. Dlatego w naszej propozycji jako firma, która również specjalizuje się w tematyce controllingowo-analitycznej, znajdują się ustawienia spełniające podstawowe potrzeby biznesowe.

Zgodna i funkcjonalna rodzina Microsoft

Na pewno korzystasz już z wielu innych rozwiązań firmy Microsoft. Miej pewność, że integracja dotychczasowych narzędzi z nowym ERP nigdy nie była tak prosta.

Ad-hoc zamów nowe funkcjonalności

To chyba jedyny system ERP, w którym nowe funkcjonalności możemy zamawiać jak nowe gry i aplikacje w naszym smartfonach. Korzystaj ze sklepu Microsoft AppStore i korzystaj ze sprawdzonych ogólnoświatowych modułów dedykowanych do Twojego ERP.

Rozwiązanie elastyczne i samoobsługowe

W trakcie wdrożenia, przeprowadzimy kilka warsztatów z know-how działania nowego ERP, abyś miał możliwość samodzielnego wpływania na jego rozbudowę i zmiany.

Sprawdzone procesy biznesowe

Zacznij korzystać z procesów, które są przełożeniem doświadczeń tysięcy Klientów na całym Świecie. Nie komplikujemy procesów tylko dlatego, że siła przyzwyczajeń pracownika od nas tego wymaga.

poznaj naszą ofertę

Przejdź do naszego kalkulatora i poznaj cenę Twojego systemu

Posłuchaj o rozwiązaniu, dzięki krótkiej prezentacji omawiającej zakres oferty