System PROPHIX

System CPM do zarządzania efektywnością przedsiębiorstw w łatwy sposób usprawniający budżetowanie, raportowanie i konsolidacje finansowe

system

Ułatwione monitorowanie wyników finansowych – budżetowanie, prognozowanie w jednej zintegrowanej platformie PROPHIX. To połączenie wysokiej funkcjonalności końcowej z niskim całkowitym kosztem posiadania oraz najszybszym procesem wdrożenia w swojej klasie. PROPHIX stał się niezastąpionym narzędziem pracy tysięcy controllerów i finansistów na całym świecie. Klienci wykorzystują platformę PROPHIX do dostosowywania celów strategicznych w stosunku do planów taktycznych, jak również do codziennego monitorowania wskaźników KPI oraz raportowania zarządczego i analizy odchyleń. Na podstawie badań opinii użytkowników systemów CPM wykonanych przez renomowaną firmę badawczą Gartner Group, PROPHIX jest najwyżej ocenianym rozwiązaniem do budżetowania pod względem uzyskanych przez Klientów korzyści biznesowych. 

Przekonaj się dlaczego Platforma Prophix to najlepszy system do raportowania finansowego. 
0 +
Klientów na świecie
0 +
KLIENTÓW W POLSCE
0
Lat na rynku
0
krajów

GŁÓWNE MOŻLIWOŚCI I FUNKCJE

blank

AUTOMATYZACJA PRAC

Pozwala na zredukowanie powtarzalnych czynności biznesowych takich jak importy, alokacje, konsolidacja danych, konwersje walutowe w sposób łatwy i logiczny. Zapewnia ułatwione monitorowanie wyników finansowych.

INTEGRACJA DANYCH

Wspiera zasilanie danymi z wielu źródeł i dowolnych systemów ERP bez potrzeby angażowania zasobów IT. Proste kreatory dają kontrolerom pełną samodzielność w tym zakresie i pozwalają na pełną automatyzację.

ANALIZY AD-HOC

Pozwalają na szybkie analizy i wizualizacje danych w dowolnych układach tabelarycznych bądź graficznych oraz drążenie do szczegółów wybranych transakcji.

STUDIO KOKPITÓW

System do raportowania finansowego umożliwia zebranie i dopasowanie do użytkownika wszystkich kluczowych informacji na jednym ekranie dowolnego urządzenia.

OBIEG PRACY

Zarządzanie procesami przygotowania budżetów lub rozsyłania raportów z udziałem wielu osób w organizacji  z powiadomieniami i pełną kontrolą. Pozwala kierownikowi controllingu na skuteczne skrócenie procesów i dotrzymanie ustalonych terminów.

MOBILNOŚĆ

Oznacza dostęp do kluczowych informacji finansowych z dowolnego urządzenia z zapewnieniem ograniczenia dostępu do danych osobom niepożądanym.

CZY WIESZ, ŻE PLATFORMA PROPHIX DZIAŁA JUŻ W TECHNOLOGII CLOUD ?

Sprawdź jakie korzyści niesie za sobą praca z najnowszą aplikacją biznesową

O firmie PROPHIX

i systemie na polskim rynku

Kanadyjska firma PROPHIX z siedzibą w Toronto od 25 lat specjalizuje się w systemach dla controllingu służących do budżetowania, raportowania i analiz finansowych. W czasie swojej działalności stworzyła kilka generacji oprogramowania dostosowując je do zmieniających się technologii i potrzeb rynku. Obecna jest w kilkudziesięciu krajach na świecie i obsłużyła ponad 2000 Klientów. Wraz z oprogramowanie dostarcza know-how pozwalające na usprawnienie wszystkich procesów w finansach i controllingu. Solemis od 2005 roku jest wyłącznym dystrybutorem systemu w Polsce i krajach Europy Środkowej działając samodzielnie oraz poprzez sieć autoryzowanych Partnerów. Od tamtej pory pozyskała ponad 100 Klientów na polskim rynku.

Jakie Obszary Obejmujemy

w zakresie systemu Prophix

BUDŻETOWANIE

Twórz precyzyjne budżety w ułamku sekundy, bez konieczności użycia arkuszy kalkulacyjnych.

>>Dowiedz się więcej ...

PROGNOZOWANIE

Podejmuj strategiczne decyzje biznesowe na podstawie informacji w czasie rzeczywistym.

>>Dowiedz się więcej...

PLANOWANIE PROJEKTÓW

Zyskaj pewność, że Twoje projekty wspierają Ciebie w osiąganiu sukcesu. 

>>Dowiedz się więcej...

PLANOWANIE SPRZEDAŻY

Kompleksowe plany dla lepszych decyzji. Przewiduj dokąd zmierza Twoja firma. 

>> Dowiedz się więcej...

PLANOWANIE PERSONELU

Uczyń swoich pracowników najpotężniejszym zasobem Twojej firmy.  Zyskaj proste planowanie płac i personelu.

>> Dowiedz się więcej...

KONSOLIDACJA FINANSOWA

Automatyzuj powtarzające się, czasochłonne i wymagające prezycji procesy. Zwiększysz czas poświęcony na analizę danych.

>>Dowiedz się więcej...

WIZUALIZACJA DANYCH

Usprawnij proces podejmowania decyzji, przekazywania raportów oraz pomysłów dzięki profesjonalnym wizualizacjom danych.  Zapewnij sobie precyzyjne monitorowanie wyników finansowych.

>> Dowiedz się więcej...

WIRTUALNY ANALITYK FINANSOWY

Przeczesuj ogromne ilości danych, wykrywaj anomalie, zmniejszaj ryzyko popełniania błędów dzięki mocy Sztucznej Inteligencji.

>> Dowiedz się więcej...

Chcesz porozmawiać z naszym ekspertem ?

Wypełnij poniższy formularz, a nasz doradca wkrótce się z Tobą skontaktuje.

co mówią nasi klienci

 • “System PROPHIX doskonale rozszerza możliwości wykorzystywanego od lat systemu SAP – dostarcza dyrekcji firmy skonsolidowane informacje o wykonaniu budżetów poszczególnych kontraktów i ostrzega o przekroczeniach planowanych kosztów oraz odchyłkach od harmonogramów finansowania”

  Wojciech Górecki
  Dyrektor Finansowy, AWBUD Sp. z o.o.
 • “System PROPHIX pozwala na szybkie gromadzenie danych znajdujących się na różnych kontach i MPK oraz łatwe tworzenie na ich podstawie zestawień, raportów i budżetów. W codziennej pracy analitycznej dużym ułatwieniem są przejrzyste tabele z danymi, w których można dowolnie zmieniać układ kolumn i wierszy i dzięki temu uzyskiwać dodatkowe informacje. Możemy stwierdzić, że system Prophix jest odpowiednim narzędziem dla firm z naszej branży a także zarekomendować Solemis Group jako godnego zaufania partnera”

  Krzysztof Kubek
  Prezes Zarządu, Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Raciborzu Sp. z o.o.
 • “System PROPHIX spełnił doskonale nasze oczekiwania, jeśli chodzi o elastyczność i możliwości dopasowywania metod budżetowania do naszych potrzeb, przy jednoczesnym zachowaniu spójności budżetu i wydajności całego procesu. Obsługa systemu jest intuicyjna i łatwa, interfejs oraz poszczególne aplikacje przejrzyste i przyjazne dla użytkowników”

  “Z punktu widzenia działu controllingu szczególnie cenimy możliwość samodzielnego (bez angażowania działu IT) wprowadzania zmian w całości rozwiązania i to zarówno na poziomie podłączania źródeł danych jak i szablonów raportów czy analiz. A jeśli nawet występują jakieś problemy są one najczęściej od ręki załatwiane przez telefon z serwisem Solemis Group”

  Wojciech Marchlewski
  Kontroler Finansowy Grupy, Animex S.A.

Dlaczego warto wybrać PROPHIX

KOMPLETNY SYSTEM DO RAPORTOWANIA FINANSOWEGO

W jednej cenie Klient otrzymuje wszystkie niezbędne moduły do pracy i może je wdrożyć w dowolnym momencie.

Szybki do wdrożenia

Dzięki wbudowanym kreatorom i sprawdzonej metodyce wdrożenia, pierwsze moduły mozna użytkowac już po kilku tygodniach.

Dopasowany do potrzeb

Dzięki funkcjom modelowania, tworzenia szablonów i narzędziom integracyjnym, możemy rozwiązać każdy problem w finansach i controllingu.

Oszczędzający czas

Dzięki unikalnym funkcjom automatyzacji pracy, żmudne zajęcia załatwia za nas.

zobacz film o systemie

(komentarz w języku angielskim)
Operational Planning