ANALIZA RENTOWNOŚCI: NARZĘDZIA DO MAKSYMALIZACJI WZROSTU

Odkryj statystyki rentowności

 

 

w kilka minut zobaczysz jak działa system

obejrzyj demo naszego rozwiązania

Zrozum rentowność na głębszym poziomie

Jak możesz zwiększyć swoje zyski?

Kiedy podejmujesz decyzje, chcesz wiedzieć, że Twoje wybory utrzymają lub zwiększą rentowność Twojej firmy. Analizowanie i prognozowanie poziomów rentowności nie musi być czasochłonnym zgadywaniem.

Gdy masz Prophix, który wspiera Twoje wysiłki, możesz ocenić rentowność swojej firmy i uzyskać nowy wgląd w swoje decyzje. Dzięki Prophix możesz szybko i bez wysiłku ocenić kluczowe wskaźniki rentowności, w tym:

  • Marże
  • Zysk brutto
  • Zysk z działalności operacyjnej
  • Zysk brutto
  • Zysk netto
  • Zestawienia zysków i strat
To nie wszystko

jakie jeszcze korzyści otrzymasz ?

blank

 

Maksymalizuj możliwości

Analiza rentowności firmy Prophix stawia Cię z powrotem za kierownicą z narzędziami potrzebnymi do zrozumienia danych. Lepiej poznaj aktualny stan swojej rentowności, aby zwiększyć swoje zyski. Znajdź kluczowe trendy, zwizualizuj je, zdobądź przewagę nad konkurencją i zbuduj fundament, aby w pełni wykorzystać możliwości.

 

Plan na przyszłość

Narzędzia do analizy rentowności mogą pomóc w ocenie sposobów zmiany firmy i analizowaniu wpływu, jaki mogą mieć potencjalne dostosowania. W przeciwieństwie do czasochłonnych arkuszy kalkulacyjnych, Prophix zapewnia platformę do szybkiego i łatwego modelowania scenariuszy „co by było, gdyby” w celu rozgrywania przyszłych wydarzeń, umożliwiając kierownictwu określenie najlepszej i najmniej ryzykownej ścieżki. Na przykład, możesz odpowiedzieć na pytania takie jak: czy jesteśmy w stanie zwiększyć produkcję określonego przedmiotu i ile będzie to kosztowało? A może powinniśmy zainwestować w określony projekt? Te spostrzeżenia pomogą Twojej firmie wejść pewnie w przyszłość.

blank
blank

 

Zwiększ odpowiedzialność

Dzięki Prophix zwiększa się odpowiedzialność za wyniki firmy i działów. Korzystając z tych statystyk dotyczących rentowności, możesz określić takie rzeczy, jak produkty, usługi lub kanały, które należy utrzymywać, dostosowywać lub zaprzestać. Masz też możliwość szybkiego dostarczania precyzyjnych informacji, które umożliwiają szybsze i skuteczniejsze podejmowanie decyzji.

Zmniejsz koszty

Funkcje analizy rentowności firmy Prophix umożliwiają wgląd w sposoby skutecznego obniżania kosztów i optymalizacji wydajności. Możesz określić, w jaki sposób koszty bezpośrednie i pośrednie są przypisane do produktów, klientów, usług i kanałów dystrybucji. Na podstawie tych spostrzeżeń możesz wskazać, które koszty można obniżyć, a gdzie zwiększyć rentowność. Zrób krok dalej dzięki wykrywaniu anomalii firmy Prophix i pozwól uczeniu maszynowemu wykryć błędy i wyjątki w danych, oszczędzając czas, minimalizując straty i zmniejszając ryzyko.

blank

Uzyskaj zwrot z inwestycji ROI na poziomie 71%

Przeczytaj opis wdrożenia
Analiza rentowności

Zobacz wdrożenia u naszych klientów

CO POWIEDZIAŁ KLIENT

„Korzyści uzyskane z wdrożenia systemu PROPHIX to m.in. zwiększenie możliwości analizowania nakładów finansowych prowadzonych projektów inwestycyjnych (ok. 200 jednocześnie); skrócenie o ok. 30% procesów budżetowania kosztów i zleceń; wyeliminowanie większości błędów i opóźnień w procesach planowania i budżetowania. Bazując na naszych doświadczeniach rekomendujemy Solemis Group Jako dostawcę systemów informatycznych dla działów controllingu i finansów”.

Michał Fornal
Wiceprezes zarządu, AQUANET S.A.